Zhubnout? Rozhodně ano! Pokud uvažujete stejně a jen se stále nemůžete odhodlat k tomu začít, zapište si do diáře datum 28. června: tohle úterý totiž hned na 12 místech po celé zemi vypukne Den pro boubelky, v jehož rámci se vám dostane jak odborného vyšetření, tak rad, díky nimž se vaše představy mohou začít uskutečňovat. Celá akce probíhá mezi 13. a 17. hodinou. 

Příchozí zde budou zváženi, změřeni, dozví se, kolik tuku mají v těle, a dostanou informace o tom, jak a kde mohou zdravě shazovat svá kila. Akci organizuje Boubelka klub, jehož odborným garantem je Poradna pro snižování hmotnosti Merrylinka a Centrum preventivní medicíny v Praze.

Kde se akce koná?

Brno: Hotel Slovan – Kongresový sál, Lidická 23
České Budějovice: Kulturní dům Metropol - Respirium, 1. patro, Senovážné nám. 2,
Děčín: SOŠ technická a SOU dopravní a strojírenské - učebna, Dělnická 15
Kroměříž: OD Štrof, Vodní 52
Liberec: Základní škola, tělocvična, Na Žižkově 9
Pardubice: Kulturní dům Dukla - Malý sál, Gorkého 2573,
Plzeň: Divadlo Čas - foyer, Nám. Republiky 28,
Poděbrady: Hotel Bellevue, Noční klub, T. G. Masaryka 654/III.,
Praha: Základní škola – jídelna, Mikulandská 5
Olomouc: Sportovní hala Univerzity Palackého - učebna č. 62, U sportovní haly 2
Ostrava: Dům techniky Ostrava - Malý sál, Mariánské nám. 480/5
Zlín: Integrovaná střední škola technická - jídelna, Nad Ovčírnou 2528, Zlín  

Bližší informace je možné získat na www.boubelka.cz  nebo na telefonním čísle 737 403 001.    

Boubelka klub sdružuje ženy i muže, které trápí kila navíc nebo nejsou spokojeni se svým tělem a proporcemi. Chtějí to změnit a jsou ochotni pro to něco dělat, jenže neví, jak na to. Případně zkoušeli hubnout opakovaně, ale kila se jim vždy vrátila. Nabízí, že každému sestaví hubnoucí program na míru.

Mezi partnery Boubelka klubu patří: lékaři specialisté, společnosti pořádající kurzy hubnutí, firmy nabízející různé dietní programy, doplňky výživy usnadňující boj s kilogramy či zdravé potraviny, fitness centra a studia s rekondičními stoly apod. Snahou Boubelka klubu je zajistit vám program co nejblíže vašemu bydlišti. Všechny programy a služby jsou pro členy Boubelka klubu zvýhodněny formou slev, bonusů či nadstandardů. Boubelka klub poskytuje i to, nač mnoho programů redukce nadváhy zapomíná – psychickou podporu.  

 

Reklama