Asklepion si vás dovoluje pozvat na Party s Asklepionem. Přijďte se s námi seznámit a využijte výrazných slev pro nové klienty, které platí pouze tento den! Party se koná 27. března od 10 hodin v laserovém centru Asklepion, Ke Karlovu 13, Praha 2.

 

 

A co vás čeká? DEN PLNÝ JEDINEČNÝCH SLEV!  Pro začátek sklenka šampaňského či chutný zákusek...

 

zdarma Dermogenius (fotografická analýza mateřských znamének) v hodnotě 100 Kč/znaménko

zdarma konzultace s dermatologem a plastickým chirurgem (300-500 Kč)

sleva 10 % na aplikaci Dysportu (botolutoxin), Kolagenu, Restylanu, Artecollu (jen 27.3.)

sleva 10 % při prodeji kosmetiky Decleor, Orlane, Neostrata

sleva 50 Kč na liftingovou terapii rukou (z ceny 190 Kč)

sleva 100 Kč na laserovou gelovou masku (z ceny 350 Kč)

sleva 500 Kč na bělení zubů (z ceny 3 500 Kč)

 

Neváhejte! Objednejte se nebo potvrďte svou účast na telefonech: 224 923 713, 224 918 149, 602 483 322. Těšíme se na Vás. Lékaři a sestry Asklepionu.

 

ASKLEPION - Group je největší síť laserových center ve střední Evropě. Vznikla v roce 1996 jako 1. komplexní laserové centrum v České republice a stala se členem světoznámé sítě laserových pracovišť C.S.C.C. Boston z USA. Hlavním posláním Asklepion Group je poskytovat špičkové medicínské ošetření především v oblasti kosmetologie a dermatologie, chirurgie a stomatologie a zároveň pomáhat zájemcům o laserové technologie v medicíně. Všechna centra jsou vybavena špičkovou americkou technologií – lasery. Při nárocích  které na ně mají jak zákazníci – pacienti, tak i lékaři, pracují lasery s přesností v tisícinách milimetrů, a umožňují tak především šetřit Vaši kůži.

Záběr prací, které se provádějí ve střediscích, je široký a impozantní, např.:

laserové bělení zubů, depilace, odstranění žilek, vyhlazení povrchu kůže, omlazení pleti, odstranění pigmentů, ORL, dále aplikace kolagenu a hyaluronanu, odstranění mimických vrásek, Smoothbeam (omlazování pleti novou – revoluční metodou), lékařský peeling, ambulantní operace hemeroidů, operace meziobratlových plotének,  biostimulace, liftingová terapie rukou, plastická chirurgie, Le Masque de Laser ASKLEPIO (pročištění pleti pomocí gelu nové generace a laseru), chirurgické odstranění kožních výrůstků,  a pro ty co se obávají bolesti… pak bezbolestné ošetření.

 

Více informací na www.asklepion.cz nebo na www.dokonalost.cz

 

 

Reklama