V minulých týdnech jste se mohly zapojit do soutěže o krásnou výhru. Touto výhrou byla účast na dopoledni plném aktivit ve známém pražském fitness centru ve smíchovském Holmes Place.

bebe

Pro dvacet z vás, které vyhrály, byl připraven skvělý program. Aquaerobic, cvičení na Power Plate, jahodový raut a relaxace ve Spa části Holmes Place, kde jsou sauny, páry a vířivky.

bebe

bebe

O akci byl velký zájem, během dvou hodin po vyhlášení výsledků jsme měli potvrzenou účast od prvních dvaceti vybraných čtenářek. Sešly jsme se podle plánu v sobotu ráno a skvělá akce mohla začít! Rozdělily jsme se na dvě skupinky, které se v průběhu dopoledne vystřídaly v bazénu a na Power Plate. Měly jsme k dispozici výborné trenéry, a to jak na Power Plate, tak na aqua aerobik. Speciálně fitness trenér na Power Plate byl velmi komunikativní a cvičení s ním bylo zábavné a inspirativní.bebe

Akce se zúčastnila také paní nutricionistka Karolina Hlavatá. Byla čtenářkám dispozici během celého dopoledne, probírala s nimi jejich problémy, týkající se váhy a správné výživy. Změřila jim podkožní tuk, vypočítala BM index. Byla to jedna z jejích posledních akcí, protože se jí v srpnu narodí miminko. Přejeme jí za Ženu-in hodně štěstí a krásné zdravé miminko!

bebe

Celá akce končila v relaxačním centru Holmes Place. Byly zde připraveny krásné ovocné mísy, ženy si mohly dát jahodový koktejl. A hlavně mohly relaxovat! Sauna, pára, vířivka - vše bylo k dispozici a všechny si to náramně užily.

Záštitu nad celou akcí měla značka Bebe Dobré ráno a její jahodová novinka, kterou mohly účastnice akce na místě ochutnat.

bebe

 

Vyzkoušejte BeBe Dobré ráno s jahodovým jogurtem
Chcete si dopřát jahody, jogurt a ještě k tomu stejně zdravé celozrnné cereálie? bebeMáme pro vás tip. Vyzkoušejte BeBe Dobré ráno s jahodovým jogurtem. Unikátní na novém BeBe Dobré ráno je to, že obsahuje jogurt s živými jogurtovými kulturami a jeho část tvoří opravdové jahody! Právě tato unikátní kombinace jahodového jogurtu a celozrnné sušenky, vám dodá potřebnou vlákninu, vitamíny a minerály. Naše doporučení na dobrou a vyváženou snídani je: BeBe Dobré ráno s jahodovým jogurtem, nápoj - nejlépe mléko a kousek ovoce.

 

Čtěte také...

Známe vítěze 150000 Kč od BeBe!