Téma dne: Plastické poprsí a vaše názory na něj, právě skončilo. V této novince se, milé čtenářky, dozvíte, který z příspěvků jsme dnes ocenili. Psát už můžete do redakční pošty na zítřejší téma: Volba prezidenta!

Přeji vám příjemné odpoledne, milé čtenářky!

Rád bych touto novinkou ukončil dnešní téma: Plastika poprsí - vaše názory. Zaslaly jste dnes skutečně mnoho zajímavých příspěvků, ale slíbený dárek mohla získat jen jedna z vás. A tak jsem vybral čtenářku...

  • Bobinku

Její příběh: Rakovina ze mě udělala ohavu mě totiž skutečně dojal.

Bobinko, gratuluji! Na dárek - knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION - se můžete těšit poštou. Odesíláme cca jednou za 14 dní.

Téma na zítřek

Jestliže se chcete zapojit do dění v našem magazínu a vyjádřit svůj názor na některou z otázek, kterou pro vás každý den chystáme jako denní téma, není nic snazšího, než zaslat nám svůj názor na redakční e-mail (viz níže). Téma dne pro zítřek, které pro vás bude editovat Michaela Kudláčková, zní...

A já vám již popřeji jen hezký zbytek dne! Další editaci si spolu užijeme v úterý 15. března - a věřte, že se máte na co těšit, povídat si totiž budeme o tématu neméně zajímavém, jaké jsme řešili dnes!

Reklama