5d00de5a3b8b8obrazek.png
Peněženka s mincovníkem

obrazek.pngMůže být vůbec peněženka s přihrádkou na mince dostatečně štíhlá na to, aby se vešla do kalhot a netvořila v kapse nevzhlednou bouli? Může. Alespoň je tomu tak v podání českého výrobce Danny P., který své produkty šije z vybrané italské kůže a vytváří tak nadčasové doplňky, které jsou nejen pěkné na pohled, ale také něco vydrží. Peněženka, které nechybí přihrádka na hotovost i na mince a šikovné sloty na karty, s přibývajícím věkem bude vypadat jen lépe - stejně jako váš táta, který si ji pro její praktičnost okamžitě oblíbí. Vyrábí se ve třech barevných odstínech (černá, hnědá, koňaková) a stojí 1990 Kč. Navíc ji za dalších 490 Kč můžete nechat opatřit monogramem.

Business peněženka

5d00de0828020obrazek.pngTuto šikovnou peněženku ocení nejen vytížení businessmani. Někdy je zapotřebí spousta peněz i s doklady, jindy člověk rád vyrazí nalehko jen s pár kartami. Jak to skloubit tak, abyste nemuseli obsah přihrádek neustále přesouvat podle toho, jestli zrovna potřebujete pracovní, nebo osobní karty?

Řešením je právě tento elegantní doplněk. Kombinuje v sobě odnímatelnou menší část pro ukládání platebních karet a větší peněženku určenou pro nošení karet, bankovek a mincí, takže vždycky naplní vaše aktuální potřeby.

Bankovkám výrobci v peněžence věnovali dvě oddělené kapsy a přidali „skryté“ sloty na karty, které potřebujete denně nosit s sebou, ale nemusíte je nutně vyndavat z peněženky – např. vstupní karty do kanceláře nebo karta pojištěnce. Je k mání ve třech barevných provedeních a stojí 3790 Kč.

Dárkový poukaz

5d00de1467625obrazek.pngJe táta tak trochu svéráz a rád si své doplňky vybírá sám? Abyste se nemuseli strachovat, jestli se trefíte do jeho vybraného vkusu, můžete mu místo konkrétního produktu pořídit dárkový poukaz na nákup na e-shopu Danny P. Ten je k mání v několika hodnotách - od 500 do 5000 Kč, případně se dá zakoupit adresně na jediný produkt, a obdarovaný už si akorát vybere svou oblíbenou barvu.

Více o Danny P.

Vysoký podíl ruční práce, prémiové materiály a promyšlený design, to je česká módní značka Danny P., která se zaměřuje především na pánské kožené doplňky. Spojení italské kůže a šikovných českých rukou přináší nadčasové a poctivé produkty, které jsou jako stvořené pro každodenní použití. Stylové tašky, peněženky a další doplňky nabízí značka ve třech barevných provedeních – černém, koňakovém a tmavě hnědém. Unikátním produktem Danny P. jsou peněženky, které zároveň slouží jako pouzdra na mobilní telefony iPhone. S těmito peněženkami značka uspěla také u společnosti Apple, která v roce 2015 prodávala peněženky ve svém oficiálním e-shopu. Značka Danny P. si kromě USA své zákazníky si ovšem našla už i v Evropě, Jižní Americe, Jihoafrické republice či Asii.

Více na DANNYPSTYLE.CZ
5d00de6d029dbobrazek.png

Reklama