5d00ee1b61977obrazek.png
Nechte ho svézt pořádnou károu
Ať už je to Porsche, Ferrari, Mustang nebo Tesla, chlapi prostě pořádná auta milují. Svému tátovi můžete sehnat projížďku jak v retro modelech, tak i v nejnovějších vozech, anebo mu auto zajistit na celý den.
5d00ee2f160cbobrazek.png
Projížďky pořídíte už pod tisíc korun s tím, že váš táta bude mít možnost vychutnat si jízdu hned na závodním okruhu. Jednodenní půjčení vozu začíná asi na 4 tisících.
Vezměte ho na fotbal
„Jestli si ten fotbal neprosadíš, tak jsi u mě mrtvej muž!” Legendární věta z Homolkových už v minulém století jasně ukazovala, jaký sport Češi prostě milují.

Pokud je fotbalovým nadšencem i váš táta, vezměte ho na stadion jeho oblíbeného klubu, případně ho potěšte celosezónní vstupenkou. Anebo ho rovnou vyvezte do zahraničí!

Agentury nabízejí výlety třeba na německou Bundesligu, ale třeba i do Španělska nebo do Itálie. Německo přitom včetně dopravy pořídíte od 8 tisíc korun, Španělsko vás vyjde na zhruba dvojnásobek.
Udělejte z táty milionáře
5d00ee3f1600fobrazek.png
Uživit rodinu je úkol, který na sebe tátové berou automaticky, o žádnou jednoduchou práci se ale rozhodně nejedná. Moct si dát nohy na stůl a 5 let mít jistotu, že budete každý měsíc na účet dostávat peníze, a nebudete přitom muset hnout ani prstem, je ale jistě představa, kterou by nejen váš táta nepohrdl. Přesně takovou možnost nabízí rodina stíracích losů Rentiér.
Klasický Rentiér nabízí pětiletou měsíční injekci v podobě 50 tisíc Kč, dohromady si tak váš táta přijde na 3 miliony. Ještě štědřejší je Super rentiér, který naděluje 100 tisíc měsíčně na 5 let, což znamená celých 6 milionů korun.
Chcete pro svého tatínka jenom to nejlepší? V takovém případě sáhněte po Mega rentiérovi. Vedle renty 100 tisíc korun měsíčně totiž dostane hned na ruku 5 milionů korun, hlavní výhra se tedy u tohoto stíracího losu šplhá na fantastickou částku 11 milionů korun.
Nechce se vám do trafiky? Rentiér je už nějakou dobu i na internetu. Pokud má váš tatínek účet u Sazky, zahrát si ho může také online na tomto odkazu.
 
Reklama