6488326a02d12obrazek.png

Revoluční boxerky

Zdají se vám jako nudný dárek? Nejsou trenky jako trenky. Speciální boxerky jsou revolucí ve spodním prádle. Hodí se pro sport i běžné nošení a díky speciálnímu střihu a materiálu umožní tatínkům cítit se pohodlně celý den. Speciální všitá kapsička funguje jako ochranná bariéra a fixuje pánské přirození na jednom místě, lehce odtažené od těla. Zamezuje tak tření, umožňuje maximální prodyšnost, udržuje optimální teplotu a zamezuje hygienickým problémům. Cena: 995 Kč

648832c3d867cobrazek.png
Více na
www.moira.cz

Řemeslný cider

Kvalitní alkohol je vždycky dobrý nápad. Potěšte letos tatínka netradičním nápojem a dejte mu nahlédnout pod pokličku řemeslných ciderů, které jsou bez aromat, barviv, konzervantů i přidaných sladidel. 100% přírodní 13ka od F.H.Prager vládne silnou a ostrou chutí kvasu a rozhodně není pro každého. Poctivé cidery v dárkovém balení jsou k mání i v unikátní nealkoholické variantě. Cena: 42 Kč

648832df3f537obrazek.png
Více na
www.fhprager.cz

Manifest - to nejlepší s Wolfenbüttelu

MANIFEST je to nejlepší z Wolfenbüttelu. První superprémiový Jägermeister, který představuje zcela novou kategorii luxusních lihovin. Definovaný intenzivní chutí tří nejdražších bylin světa. Šafránu, kardamomu a vanilky. Zrající v malých sudech z německého dubu. Posílený dvaapůlkrát větším objemem bylinné směsi oproti základnímu spiritusu. Pětkrát macerovaný, hluboce dřevitý a dokonale hořký „meisterštyk“ německé preciznosti s typickými tóny stařených rumů. 

648832ae3bd72obrazek.png

Gurmánský zážitek v Bruxxu

Je váš tatínek gurmán? Rád poznává nové chutě a nevšední suroviny v ještě nevšednějších chuťových kombinacích? Pak ho vezměte do belgické brasserie Bruxx na speciální menu zaměřené na šneky, žáby a raky, které budou v Bruxxu podávat které od 14. do 20. června. Přijďte si společně pochutnat na šnečích raviolách s omáčkou zingara, šnecích v briošce s liščím ragú, žabích stehýnkách s belgickou vaflí či racích s kalamáry.

64883304dfd3eobrazek.png
Více o menu na Bruxx.cz

Elektrokolo pro zdraví i čistější svět

Pokud chcete svého tatínka opravdu potěšit a zároveň udělat něco pro jeho zdraví i naši planetu, obdarujte ho elektrokolem. Ježdění na elektrokolech všeobecně zmenšuje dopravní zácpy, hluk i množství výfukových plynů. Při výběru sáhněte po e-kole s chytrými komponenty od společnosti Bosch eBike Systems. Díky super výkonnému motoru vždy dostane tolik elektropodpory, kolik právě potřebuje. S mokrem, pískem, drolivým i sypkým povrchem si pak hravě poradí systém ABS! 

6488331e47367obrazek.png

Přilba pro bezpečnou jízdu

Přilba POC OMNE ULTRA MIPS je vybavena řadou vnějších upevňovacích bodů, které umožňují individualizaci a zlepšují funkčnost mimo kolo. Přilba je ideální pro dobrodružství na kole, je výborně odvětraná, má EPS výstelku pro ochranu při nárazu a PC skořepinu pro pevnost a stabilitu. Technologie Mips Integra plynule a téměř neviditelně integruje ochranu proti rotačnímu nárazu do přilby. Reflektor RECCO® pomáhá záchranným složkám vás snadněji a rychleji lokalizovat v případě nehody. 

64883343433ecobrazek.png
www.pocsports.com
/ 5 190 Kč

Pravý chlapský relax

Relaxační pobyt nemusí být nuda, nad kterou budou akční tátové ohrnovat nos. Na webovém portálu spa.cz můžete vybrat prodloužený víkend nebo i delší pobyt svému drahému muži na míru – a také tak, aby společná aktivita bavila vás oba. Na své si přijdou milovníci golfu, nadšení degustátoři výborného jídla i zapřisáhlí pivaři. Přehled tipů na akční dovolenou pro každou věkovou kategorii najdete zde. Pokud si nejste jistá, co udělá největší radost, využijte nabídku voucherů.
6488336c935f4obrazek.png

Reklama