Takové přání by měla čtenářka s nickem petulka132. Už dlouho neměla volný den jen pro sebe, tak není divu, že její fantazie jede na plné obrátky. A to ještě není všechno. Více se dočtete v jejím příspěvku

Pěkně zdravím, dnešní téma se mi velice líbí. Můžu se nádherně zasnít a představit si, co bych dělala, kdyby se mi trochu poštěstilo mít den jen pro sebe, což se událo někdy hooodně dávno. Začínám snít.

Ráno v 8 hodin se probouzím. Na nočním stolku voní káva a čaj, čerstvý koblih a sýrový croissant a dopis. „V 9:30 na Vás čeká letadlo, poletíte na Maledivy“. V klidu posnídám, obléknu se, sbalím malý kufřík na jeden den v ráji. Nezapomenu přibalit plavky. V poledne jsem již ubytovaná v hotelu a chystám se na pláž. Tu ke mě běží poslíček, že jsem stoprvní ubytovaná a vyhrávám 500 000 a potřebuje můj podpis a číslo účtu, aby mi mohl peníze poslat.

Celé odpoledne si užívám na pláži, piji koktejly, jím melouny a ananas. Kolem mě zpívají ptáci,svítí slunce, pofukuje mírný větřík, šustí palmy, špouchá moře a je 45 stupňů ve stínu. Kolem 19 hodiny jdu na večeři. Mám grilovaného lososa a další mořské plody, zeleninku a stůl plný místních specialie. Samozřejmě z nich nepřiberu ani deko, protože se to prostě teď nepočítá.

Celý zbytek večera jsem v místím baru, kde shodou náhod je zrovna dnes koncert Beyoncé a za ní hned vystupuje Madona.

Crrrr....najednou mi začne zvonit v uších. Co to je? Budíííík. Probouzím se a jdu připravovat snídani. Už teď se těším na večer, kdy opět začnu snít.

petulka132

Milá petulko123, vy jste předčila mé očekávání. Nejste žádný „troškař“

Jak si sníte vy, milé ženy-in? Napíšete nám také? Co byste dělala se dnem, který by patřil jenom vám?

redakce@zena-in.cz

 

Reklama