Čtenářka s nickem Mel se také rozhodla nám napsat a přispět svou troškou do mlýna. A jak ona prožívá své narozeniny a věk? Určitě pozitivně :)

Přece jenom už mi je padesát, a i mě asi potkala krize středního věku. Do 40 let jsem věk vůbec neřešila, ale po 40 jsem si začala uvědomovat, že ani já tady nebudu nafurt. pořád jsem o  tom musela přemýšlet, co bude až já nebudu atd. naštěstí toto období mám za sebou a užívám si svého věku. vzpomínám... a jestli bych chtěla omládnout ? snad ani ne, každý věk nese svoje pro i proti.

Ted si mnohem víc vážím všech přátel z mládí, ze školy, a vítám každou možnost se s nimi sejít. Když mi bylo sladkých náct- doba totality,ale krásná. mládež řešila úplně jiné problémy než řeší ted. ani mi nepřipadá, že bychom byli o něco ochuzeni.

vzpomínky mám krásné, psala jsem si deníček zážitků, který si občas ráda se slzami v očích pročítám a vzpomínám... dnes už oslavy narozenin úplně neřeším, spíš vítám jakoukoliv příležitost i mimo narozeniny k setkání s rodinou a přáteli. jsme takoví semknutější, vážíme si toho, že se máme. vloni jsem měla kulatiny a slavila to natřikrát, což mě přesvědčilo o tom, kolik mám známých a přátel. takže vrásky z věku už si nedělám, žiju tady a ted a užívám si to ! navíc mám čerstvou vnučku, tak pohybem po parku s kočárkem hubnu i mládnu.

Stav duše se odráží i v tváři,a já jsem ted spokojená a štastná,  a to stejné přeju i všem ostatním. A den narozenin -to je pouze datum v kalendáři. Přeju všem krásné jaro. 

Mel

Pozn. text nebyl redakčně upraven

Téma zítřejšího dne: Slavíte ráda narozeniny?

  • Přála byste si o pár let omládnout?
  • Jak vzpomínáte na to, když vám bylo náct?
  • Jakou míváte v den svých narozenin náladu?
  • Platí u vás: čím starší, tím lepší?
  • Jak a s kým slavíte své narozeniny?
  • Dělá vám vrásky váš věk?
  • Jak prožíváte své narozeniny?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Yves Rocher.

b

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je NAROZENINY.

Reklama