V neděli mají svátek ženy, kterým vděčíme za vše – naše milované maminky. Rozhodně si tento den poznamenejte do svých diářů a obdarujte svou maminku něčím pěkným, co jí udělá radost. Třeba voňavými produkty do vany. Ty nabízí společnost Lush a ručíme za to, že své drahé mámě uděláte tímto velkou radost.

sd
Sunflower koupelová pěna - Proměňte svou lázeň ve Van Goghovo plátno plné zářivých barev, slunečnicových okvětních lístků a povznášející silice ze sicilských citronů, která rozjasňuje a tónuje pokožku.

sd
Pro nejlepší maminku na světě! Je čas, aby si užila zasloužený oddech a rozmazlování s tímhle štědrým dárečkem překypujícím květinami a samotným jarem. Obsahuje: Sakura koupelová bomba; Sunflower koupelovápěna; Ladybird koupelová pěna, Yummy Mummy krémový sprchový gel; Respect Your Elders mýdlo; Love and Light krém na ruce 100ml.

sd
Dva báječné rozkošnické produkty do koupele v tomhle dárečku je potřeba vychutnat v absolutním klidu a pohodě.Obsahuje: Rose Bombshell koupelová bomba; A French Kiss koupelová pěna

sd

Pět báječných rozmazlujících koupelí čeká na maminku, která rozbalí tenhle krásný dáreček. Obsahuje:Intergalactic koupelová bomba; Twilight koupelová bomba; Guardians of the Forest koupelová
bomba; Yoga Bomb koupelová bomba; Rose Bombshell koupelová bomba.

sd
Tři úžasné a pečující produkty zabalené v krásném indickém Khadi papíru potěší (nejen) každou maminku.
Obsahuje: Beautiful sprchový gel, Sunrise mýdlo, African Paradise tělový kondicionér

sd
Ladybird koupelová pěna - Tenhle přátelský brouček si vás chce vzít pod svá křídla a dopřát vám báječnou květinovou lázeň plnou sladk silice z pelargonie. Troška silice z máty peprné dodává téhle květinové směsi mentolový nádech a pomáhá takosvěžit vaše tělo i mysl.

sd
Rose Bombshell koupelová bomba - Láska je slepá... Což je škoda, protože tahle bomba s úchvatným květinovým triem - okvětními plátky ze žlutých růží, růžovou absolue a růžovou silicí - opravdu stojí za podívanou. Zatímco šumí, uvolní krásné okvětní plátky a sladký obláček silic ze sicilských citronů a pelargonií.

ds
Flutterby koupelová pěna - Relaxujte v lázni s uklidňující tonkou a silicí z brazilských pomerančů. Tenhle lahodný motýlek vám přinese na svých křídlech spoustu nádherných květinových bublinek voňavých po pelargoniích.

Mnohem více voňavé inspirace naleznete na www.lush.cz

 

Reklama