5cc05b2a8208cobrazek.png
Den matek patří nejen u nás k velmi oblíbeným svátkům. Den matek se v České republice slaví vždy druhou květnovou neděli. Stejně na tom jsou i například v Austrálii, Japonsku nebo Kanadě. Druhá květnová neděle však není pevným datem a vše záleží na dané zemi – v Polsku připadá Den matek na 26. května, v Egyptě a Maroku se slaví již v březnu. Podívejte se na speciální nabídku společnosti Fleurop, ze které si vybere opravdu každý!

Navíc Fleurop připravil speciální slevu pro čtenáře Žena-in: při nákupu použijte slevový kód ZE01 a získáte tak slevu 10% na nákup vybrané květiny. Pozor, kód je platný pouze do 11.5. včetně. 

 
5cc05b15b1620obrazek.png

Společnost Fleurop má na květinovém trhu dlouho tradici a každý den dělá prostřednictvím doručovaných kytic radost lidem po celém světě. Doručuje totiž nejen po celé České republice, ale i do dalších 150 zemí po celém světě.
5cc05aff3d9adobrazek.png

Ať už vaše maminka či babička bydlí v té nejzapadlejší části naší země, květinu jí doručíme kamkoliv po celé České republice. Objednávejte nejpozději do soboty 11 hodin. Ceny začínají od 399 Kč.  

Navštivte stránky květinové doručovací služby Fleurop, objednejte své mamince květinu a vykouzlete jí úsměv na tváři!
5cc05ab6bfe56obrazek.png

Reklama