To je jeden z důvodů proč Satisfyer, vedoucí značka na poli sexuálního wellness, podporuje  souznění žen s jejich tělem a sexualitou a to tak, že nabízí celou řadu možností se potěšit, ať už o sama nebo v páru. U příležitosti letošního Dne matek doporučuje Satisfyer věnovat zvláštní pozornost 4 konkrétním produktům na probuzení sexuality a oslavu mateřství orgasmem.

6270ea909208bobrazek.jpgMegwyn White, Ředitelka pro vzdělávání v Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka:

"Souznění s vlastní sexualitou po narození dítěte může být náročný proces. Ženy často kvůli únavě a vyčerpání nenachází čas na intimní chvíle. Je důležité neklást na sebe přehnané požadavky a začít malými krůčky.

Produkty na sexuální uspokojení vám mohou pomoct užít si sebe sama a přispět ke změně každodenní rutiny.”

Satisfyer Hot Lover s funkcí zahřívání
6270eaea917d9obrazek.jpgSatisfyer Hot Lover je rabbit s bonusem! Zatímco násada s ergonomicky zakřiveným hrotem rozmazluje váš bod G, malý stimulátor se postará o intenzivní stimulaci klitorisu. Dva výkonné motory lze ovládat nezávisle na sobě ovládacím panelem na vibrátoru nebo aplikací Satisfyer Connect. Pro nezapomenutelné chvíle můžete také použít funkci ohřívání této erotické hračky: Hlavní část Satisfyer Hot Lover lze zahřát až na 39 stupňů, což zajišťuje nejen větší pocit rozkoše a zvýšenou schopnost orgasmu, ale také realistický zážitek podobný skutečnému tělu. Funkci ohřevu lze také aktivovat jednotlivě, takže můžete vibrátor používat podle Vašich přání.
Doporučená cena: 1 545 Kč

Satisfyer Sexy Secret, rafinovaná radost
6270eafc6c540obrazek.jpgSexy Secret od Satisfyer se postará o smyslnou stimulaci na cestách: Tento kalhotkový vibrátor se pomocí praktických magnetů upevní v kalhotkách a dokáže tě tak rozmazlovat silnými, tichounkými vibracemi a osladit ti všední dny. Díky svému ergonomickému tvaru se perfektně přizpůsobí obrysům tvého těla a přilehne přímo na klitoris, takže si budeš moci stimulaci užívat velmi intenzivně. Jeho povrch z šetrného silikonu je přitom velmi jemný a s pár kapkami lubrikačního gelu se postará o příjemně poddajné hrátky.
Doporučená cena: 1 290 Kč

Satisfyer V Balls vaginální kuličky pro posílení pánevního dna
6270eb0ed24d7obrazek.jpgSatisfyer kuličky V Balls jsou ideálním společníkem pro trénink pánevního dna. K posílení svalstva pánevního dna stačí 15 minut tréninku denně a díky silnějšímu pánevnímu dnu budou i prožitky a vnímání při sexu mnohem intenzivnější – a to jak pro tebe, tak pro tvého partnera.

Kuličky V Balls jsou vyrobeny z šetrného a příjemného silikonu a dodávají se v praktické sadě o různých hmotnostech, takže můžeš při tréninku pánevního dna postupně zvyšovat zátěž. Hmotnost sahá od 79,3 g, přes 114,1 g až po 150,3 g – začni s nejlehčí kuličkou a při prvních úspěších pomalu postupuj dále. Díky svému tvaru i praktické šňůrce na vytažení se Satisfyer V Balls snadno zavádějí i vyjímají.
Doporučená cena: 775 Kč

Curvy 3, „Satisfyer Effect“ v jeho nejjednodušší formě
6270eb285bf2eobrazek.jpgDíky Satisfyer Curvy 3+ zažiješ nezapomenutelné tlakové vlny spojené s dechberoucími vibracemi, které ti připraví explozivní klitorální orgasmy. Hlava z jemného silikonu stimuluje bezdotykově tvůj klitoris a vibrace v různých rytmech tě katapultují do úplně nových sfér. Tento krásný intimní společník se díky ergonomickému tvaru dobře drží v ruce a lze ho bez problémů a ekologicky nabít pomocí USB magnetického nabíjecího kabelu.

Ráda se hýčkáš ve vaně nebo ve sprše? S vibrátorem Satisfyer Curvy 3+ to není problém – má totiž vodotěsné provedení (IPX7). Kromě toho jej lze po použití snadno očistit vodou, mýdlem a dezinfekčním prostředkem na erotické hračky
Doporučená cena: 1 549 Kč

1 McDonald, E., Woolhouse, H., & Brown, S. J. (2015). Consultation about Sexual Health Issues in the Year after Childbirth: A Cohort Study. 
6270ea6b45714obrazek.jpg