Proto jsme měly velkou radost z možnosti testování přípravků spojených s péčí o vlasy. Partnerem naší akce byla francouzská dermokosmetická značka René Furterer. Každý z přípravků René Furterer je vyvinut pouze z kombinace 100 % přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků (z více než 250 000 druhů), pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické účinky.
5ba233380e8ffobrazek.png

Pokud se osobně setkáte s těmito přípravky, budete stejně nadšené jako my. Po obsáhlé prezentaci jednotlivých přípravků jsme si všechny uvědomily, v jakém stavu jsou naše vlasy a co všechno bychom jim měly dopřát. Šampony, vlasové masky, balzámy, bezoplachové spreje pro výživu vlasů a jedinečný vlasový elixír nejen krásně vypadaly, ale také nádherně voněly. Po zjištění, jaké složky přípravky René Furterer obsahují, nám bylo jasné, že velmi rády tyto produkty otestujeme na svých vlasech.

Nejvíce jsme ale ocenily ikonické regenerační koncentrované sérum Complexe 5. Dokáže aktivovat mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, očistit ji a připravit ji tak na následné nanesení péče (šampon, balzám, maska, bezoplachová péče), čímž zvýší průnik aktivních látek až 10x. Obsahuje silnou koncentraci esenciální olejů z levandule a pomerančovníku. Je to základ každého rituálu péče o vlasy a vhodná příležitost pro relaxační masáž vlasové pokožky.
5ba23346b2640obrazek.png

Ten jsme musely vyzkoušet hned, nanesením na ruce, vnímat jeho silnou a podmanivou vůni. Všechny vaše smysly se probudí: jemně zlaté zbarvení, dokonalá textura bohatá na esenciální oleje, osvěžující a zklidňující vůně. Pokud si tento elixír nanesete na vlasovou pokožku, účinek a krásný pocit můžete prodloužit ještě relaxační masáží. Jak říká sám zakladatel značky: „Krásné vlasy rostou ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako rostlina z úrodné půdy.René Furterer – Paříž 1957

 

Každá z nás si našla to své - v portfoliu značky René Furterer nechybí samozřejmě přípravky zmírňující vypadávání vlasů, produkty na mastné, suché, poškozené a lámavé nebo barvené vlasy či vlasy bez objemu. Bylo to opravdu zajímavé povídat si o tom, co vlasy potřebují za péči, dozvědět se zajímavosti, vědět, jak řešit různé problémy s vlasy. Mít čas si všechno vyslechnout, ovonět, prohlédnout si jednotlivé produkty, dotknout se jejich textury. Bylo to krásné odpoledne protkané luxusními přírodními vůněmi, skvělou atmosférou a sladkým pohoštěním, které nám zajistil řetězec Costa Coffee. Doslova třešinka na dortu. :-)

Těšte se na naše recenze - v dalším článku si můžete přečíst naše hodnocení. V redakci jsme také testovaly přípravky proti padání vlasů. Tento problém se bohužel netýká jen mužů, ale i žen. Proto se těšíme, až otestujeme speciální přípravky v podobě séra, šamponu s esenciálními oleji a doplňků stravy - celou řadu najdete zde.

5ba21e4be4391obrazek.png
Přípravky René Furterer jsou k dostání v lékárně.

Vyberte si svůj vlasový rituál.

Naše články:

Reklama