V sobotu 24. dubna se ve 24. patře hotelu Corinthia Panorama Hotel sešlo třicet čtenářek, které na Ženě-in vyhrály úžasný Den krásy.

Všechno vypuklo v půl desáté dopoledne. Na celé dopoledne jsme měly rezervované fitcentrum Corinthia Panorama Hotelu a mohly si vybrat, jaké aktivitě dáme přednost. Zda si zacvičíme v tělocvičně či využijeme bazén, vířivou vanu, saunu nebo páru, či zavítáme do krásně vybavené posilovny. Polovina výherkyň se převlékla do plavek a vyzkoušela si cvičení ve vodě – aqua aerobik. Druhá část čtenářek dala přednost posilovacímu cvičení, které s nasazením života předcvičovala Klára - členka redakce Ženy-in. Několik dalších se "trápilo" na všelijakých posilovacích strojích... Zkrátka pro každou ze čtenářek se zde našlo to, co ji zaujalo a kde se mohla rozpohybovat přesně podle svého gusta.

V půl jedné se všechny přesunuly dolů, kde na ně čekal bohatě obložený švédský stůl. Jídla byla – jak jinak – převážně zdravá. A tak se talířky výherkyň zaplnily zeleninou, ovocem, kuřecími řízečky, šunkovými roládkami nebo špenátem. Nechyběly ovšem ani všelijaké dortíčky a koláčky. Kuchaři a cukráři Corinthia Panorama Hotelu si zaslouží jedničku z hvězdičkou. Jídla bylo tolik, že ho ženy-in ani nemohly sníst.

Po obědě se všechny výherkyně usadily v rezervovaném hotelovém salonku a místo poledního klidu si poslechly přednášku od gynekoložky MUDr. Janoušové na téma hormonální antikoncepce. I když si o tomto tématu mohly na stránkách Ženy-in přečíst v uplynulých týdnech hned několikrát, dotazy jen pršely a paní doktorka ze sálu nakonec skoro utíkala se slovy: “To jsem se nějak rozpovídala, snad jsem vám nenarušila další program.”  Přednáška byla opravdu zajímavá a ženy se dozvěděly spoustu zajímavých informací, které souvisejí s hormonální antikoncepcí.

Na to, co následovalo po přednášce, se asi většina výherkyň těšila nejvíce: mohly doufat, že budou mezi dvěma vylosovanými a projdou téměř kompletní proměnou. Poslední dvě hodiny Dne krásy totiž patřily právě odbornicím na půvab: vizážistce společnosti ASTOR a kadeřnici z firmy LYBAR. Ty dvě vybrané čtenářky nově učesaly a nalíčily. Kadeřnice předvedla své umění a na hlavinkách dvou účastnic vykouzlila krásné, moderní účesy, které zmíněným ženám padly jako vyšité. Jedna z nich měla po jejím zásahu na hlavě moderní, krátký a mladistvý sestřih, druhá si zase chtěla zachovat své delší vlasy, a tak jí kadeřnice vlasy sestříhala a vyfoukala do ladného a krásného účesu, který naši modelku celou rozjasnil.

Když pak obě dvě prošly zkušenýma rukama vizážistky, vypadaly opravdu nádherně. 

Ale ani zbytek výherkyň nemusel být smutný. Vizážistka totiž na stoleček vysypala hromádku stínů, pudrů, make-upů, zdravíček, tužek na oči, řasenek a laků na nehty se slovy: “Tady to všechno máte k dispozici a můžete si vyzkoušet, jak vám budou slušet nejnovější módní barvy jara.”  Výherkyně se nejdříve držely trochu zpátky, ale nakonec si jarní barvičky od ASTOR vyzkoušely na vlastní obličeje. Slečna vizážistka byla moc trpělivá a odpovídala na všechny všetečné dotazy, které se týkaly líčení. V tom za ní nezůstávala pozadu ani velice milá a usměvavá kadeřnice od firmy Lybar a též odpovídala na spoustu otázek, které se týkaly vlasů a všeho, co s nimi souvisí.

Úplný závěr patřil tombole. Všechny výherkyně si domů odnesly památku. Samozřejmě jak jinak než takovou, která jim prožitý Den krásy bude připomínat. Ženy-in tak dostaly líčidla od firmy ASTOR, přípravky na vlasy od Lybaru, kosmetické potřeby a další dárky.

Pak už se rozjely domů, kde mohly vycvičené a krásně jarně nalíčené přemýšlet o tom, jaké soutěže se zúčastní příště :o)))

Fotografie ze Dne krásy pro ženy - in si můžete prohlédnout ZDE .

Reklama