Také už máte dost toho věčného kolotoče a chtěla byste alespoň na jeden den vysadit a užít si ho? Tak nějak hezky – po žensku?

Pak čtěte dál, protože vám možná nabídneme něco, po čem vaše unavená dušička touží.

 

Co byste řekla takovému Dni krásy? Že to zní dobře, jen pořádně nevíte, co si pod tímto termínem představit?

 

Nejdříve se vás zeptáme, co byste si během takového dne přála dělat, co byste v jeho průběhu chtěla vidět a zažít. Copak se vám právě teď míhá hlavou…..? Kosmetika, módní přehlídka, trošku cvičeníčka… sauna, kadeřnice…pak nějaké zajímavé a potřebné informace od ženského lékaře, kterého byste se mohla zeptat na vše, co vás zajímá… dobré jídlo, pití… a v neposlední řadě příjemná společnost dalších žen-in, se kterými si můžete hezky popovídat a společně sdělovat dojmy.

 

Tak co? Trefili jsme se? Že by ten váš snový Den krásy vypadal tahle nějak? Pokud ano, pak jste tu na správné adrese.

 

Nyní máte totiž skvělou příležitost takový příjemný denní relax po žensku vyhrát v naší soutěži.

 

Celkem 35 z vás pak bude pozváno do hotelu Corinthia Panorama Hotel, kde se po celou sobotu 23. 7. budete nechávat hýčkat a oddávat odpočinku. A to není všechno. Kromě pestrého a zajímavého programu navíc každá vylosovaná čtenářka obdrží skvělou letní kabelku od Evy R. a také slevový kupón v hodnotě 200 Kč na nákup plavek Litex.

Skvělé vyhlídky, co říkáte? A to ještě nevíte, že v závěru dne bude také tombola, ve které na vás čekají další dárečky, které jsou jako stvořené k tomu, aby potěšily ženské srdéčko.

 

Tak neváhejte a pokud víte, že 23. 7. máte možnost utrhnout se od rodiny, manžela, přítele či rodičů… zúčastněte se soutěže. Třeba se vám pak podaří prožít den, ze kterého budete dlouho čerpat.

 

Krásné léto všem přeje redakce Žena-in.cz a www.jednoutydne.cz.

 

Reklama