Jaká je vaše představa ideálního prožití sobotního dne? Vsadím se, že určitě ne s vysavačem a prachovkou v ruce.

Každá žena si alespoň jednou za čas zaslouží nechat se hýčkat, pořádně si odpočinout a s nově nabytými silami se vrhnout zpět do víru života. A pokud je k tomu ještě náležitě upravená a poučená ohledně správné péče o pleť a vlasy, a třeba i ohledně antikoncepce, není již co dodat.

Jestliže i vy patříte mezi ty, které touží prožít celý den v duchu péče o své tělo, chcete o sebe nechat pečovat a večer se pak cítit jako nový člověk, zúčastněte se naší soutěže ZDE . Věřte, že cena, kterou můžete získat, skutečně stojí za to.

Pro několik z vás je totiž v hotelu Corinthia Panorama Hotel v Praze připraven úžasný den s názvem Moderní žena – Den krásy.

Pokud máte v sobotu 24. 4. 2004 čas a chcete si tento den krásně užít, neváhejte a zapojte se do naší soutěže.

Pokud budete vylosována, čeká vás skvělá sobota!

 

Dopoledne si můžete zacvičit, zaplavat či vyzkoušet Aqua aerobic. Poté se posilníte obědem, který bude podáván formou švédského stolu a na kterém na vás budou čekat samé laskominy.

Odpoledne se na přednášce „Moderní žena a krása“ dozvíte něco o své pleti, poradíte se s gynekologem třeba o nejvhodnější hormonální antikoncepci, odbornice z Margaret Astor a COTY Czech vás seznámí se zajímavostmi a novinkami ve světě líčení a pak přijdou na řadu odborné ruce vizážistek, kosmetiček, které vás odborně nalíčí. Zástupce firmy Lybar vám zase poradí se střihem vlasů, barvou a dvě z vás projdou radikální změnou svého účesu.

Během celého dne budete mít k dispozici občerstvení jako např. kávu, nealkoholické nápoje a drobné zákusky.

Na závěr celého dne pak můžete zkusit štěstí v tombole, kde můžete vyhrát například kosmetické balíčky.

Celý tento den krásy začíná v 9h30 a končí v 17 hodin.

Tak co říkáte? Sobota jak stvořená pro všechny Ženy–in, viďte? Tak směle do toho, třeba se tentokrát usměje štěstí právě na vás.

 

 

Reklama