I když považuje pátek 13. za den jako každý jiný, dnes už čtenářka Átéčko ví, že by na dovolenou v tomto termínu nevyjížděla. Proč - to se dozvíte v jejím příspěvku k tématu...

Pátek 13. a dovolená - dovedete si to představit? Čtenářka Átéčko již ne - důvod najdete níže v její příspěvku k tématu...


Myslím si, že je to den jako každý jiný. Ale asi jak pro koho. Před pár lety jsem letěla na dovolenou v pátek třináctého. Pozitivní na to bylo, že jsme doletěli.
Po celý týden foukal silný vítr a na hladině moře se dělaly vlny. Bylo to sice krásné, ale plavat se v tom nedalo.
Navíc byly tak hlučné a silné bouřky, že se syn bál vyjít ven. Zlatým hřebem nebylo to, že jsem si tam zlomila nohu, ale to, že mi v nemocnici nepomohli. Nemyslím chorvatské, ale naší českotěšínské. V noci zde není v provozu rentgen a lékař, který měl službu, mě přesvědčoval, že s tím nic nemám, ať klidně nohu zatěžuji. No nic, byl to jeho názor. (Neřekla jsem mu svůj, že i když má doktorský titul, nemusí mít pravdu a pro svůj víc než pokročilý věk patří do penze.) Odjela jsem do nejbližšího města, kde zlomenou nohu zrentgenovali a dali do sádry.

Hora v mraku

hora

Plážička, vlny a vítr

plaz

Za tím busem jsem si zlomila nohu

bus

Tuhle...

noha

Přestože si myslím, že je to den jako každý jiný, ale na dovolenou bych v pátek 13. nevyjížděla...
Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. května 2011: Pátek 13.

  • Považujete datum pátek 13. za nešťastné, šťastné nebo ho vůbec neřešíte?
  • Stala se vám v pátek 13. nějaká zajímavá příhoda, která změnila váš osud - ať už tak, či tak?

Své odpovědi na tyto otázky zasílejte na redakční e-mail (viz níže) a v předmětu uveďte heslo (také viz níže). Vaše příspěvky čekám v pátek 13. nejpozději do 14.30 hodin, ty, které přijdou později, již pravděpodobně nebudou zveřejněny. Délka textu, který zašlete, nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci, to proto, abyste měla šanci vyhrát krásný dárek od Knižního klubu, kterým jsou tématické knihy Bíla magie, Magická hra čísel a hvězd a Poselství tarotu s balíčkem TAROTOVÝCH KARET!

tarotbilamagie

Reklama