Pro parádnice
Pokud vám to rozpočet dovolí a vy chcete svou holčičku potěšit něčím speciálním, skvělou volbou jsou šperky od ALOve. Ty jí budou dělat radost několik let, a pokud už se jí později okoukají, je to i dobrá investice do budoucna. Hodnota zlata je totiž téměř stálá.

ALOve-detsky-naramek-cena-4-240-diamant-www.alove.cz.jpg
Foto: ALOve

Holčičky určitě ocení i nové L.O.L. #Hairvibes Česatice. V balení těchto rozkošných panenek najdou nejméně sedm bláznivých paruk, přičemž alespoň tři z nich mají opravdové česatelné vlásky. Díky tomu mohou panence na každý den přichystat jiný vzhled pro jakoukoliv příležitost. Pomocí dalších drobných překvapení, která odhalí při rozbalování, lze navíc look dál upravovat.

image002.jpg

Foto: L.O.L.

S úspěchem se bezpochyby setká i Barbie od firmy Mattel. Například ta z modelkovské edice s podtitulem Fashionistas. Stylové oblečení, dokonalý make-up a trendy účes. To je poznávací znamení křehké černovlásky. 

2000.jpgFoto: mall

Pro pískové stavitele
Každý správný kluk si zaslouží pořádné auto. Na pískoviště se skvěle hodí Velká Tatra 148. Ta má pohyblivé a otočné rameno s masivní lžíci a malí hračičkové a jejich rodiče ocení zejména její odolnost.

Tatra.jpgFoto: Mojedino

Pro zvídavce
Co je tohle? Co je tamto? A proč, mami? Období otázek dříve nebo později dostihne každou rodinu. Pokud máte doma malého človíčka, který chce všechno vědět a nespokojí se jen tak s nějakou odbytou odpovědí, pořiďte mu hru Moje první Česko.

mojecesko.jpg

Foto: Albi

Pro sportovce a sportovkyně
Cyklistická sezóna je v plném proudu a kromě kola se vám doma neztratí ani cyklistické oblečení, které je stylové a funkční zároveň. Firma Craft má kousky jak pro holčičky, tak pro chlapce.

Clipboard.jpgFoto: Craft

Pro hračičky
Házení s míčem či frisbee patří k oblíbeným venkovním aktivitám všech dětí. S jedinečnými Phlat Ball V4, které se vracejí v novém lákavém designu, si mohou užít obojí najednou. Originální hračka ve tvaru plochého disku se totiž díky speciální konstrukci ihned po dopadu promění na míček. Po stlačení z něj opět vznikne disk a zábava může pokračovat!

EP03805-PHLAT-BALL-V4-8595582238054-10-.jpgFoto: Sparkys

Spousta lidí zná tento skákací míč z dřívějších dob – a dosud neztratil nic ze svého kouzla. Stačí stoupnout si na desku a zábava může začít. Vše vyžaduje jen trochu koordinace a dobrý smysl pro rovnováhu – cvičení s míčem tyto schopnosti podporuje. Maximální zátěž míče je 70 kg. Součástí balení je samozřejmě i vhodná pumpička. Prostě perfektní vybavení na letní den plný pohybu a aktivit.

tchibo.jpgFoto: Tchibo

Moderní panenky jsou sice fajn, ale dřevo bude mít pořád svoje kouzlo. Dřevěný domeček pro panenky XXL nabízí tři patra  plná zábavy. Součástí balení jsou dvě panenky a 25 kusů nábytku do ložnice, obýváku, kuchyně a koupelny. Designově navíc krásně dotvoří dětský pokojíček.

ad03683d1e25a4aa544be6c788258a4e.jpgFoto: Lidl

Pro čtenáře
Ani knihou děti nezarmoutíte, tedy pokud ji dobře vyberete. Klukům by se mohla líbit klasika od Jaroslava Foglara Stínadla se bouří. Co by to bylo za dětství bez Rychlých šípů? A menším čtenářům i čtenářkám zase udělá radost Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech. V něm se dozví například to, že malé žirafy při narození padají z dvoumetrové výšky.

5ecf854752b02Clipboard.jpg

Foto: albatrosmedia

Reklama