Kdo si hraje, nezlobí

Pohodlí každého hráče závisí na vybavení stejně jako běžec spoléhá na kvalitu svých bot. Průměrný hráč podle posledních dat dostupných na portále Česko v datech stráví hraním i 6 až 7 hodin týdně – a to bez správné židle, klávesnice nebo myši zkrátka nejde. Celosvětová pandemie navíc usadila ke hrám mnohem více lidí než v předchozích letech. Například herní platforma Steam v loňském roce zaznamenala nárůst až o 4,5 milionu hráčů. Toto množství hráčů s sebou přináší i zvýšené nároky na vybavení.

Trůn pro hráče

Yenkee spolu s hráči uvedl sadu herních doplňků, u nichž kombinuje nároky na přesnost a odolnost s pohodlím pro tělo. Základem je pohodlně se usadit a cítit podporu v celé páteři. Stardust křeslo se dokáže přizpůsobit potřebám každého těla. Křeslo má bytelnou kovovou konstrukci a prodyšné tvarovatelné polstrování pro všechny části těla. Navíc disponuje RGB podsvícením, které může být napájené z powerbanky, pro kterou je prostor v sedáku židle. Designově atraktivní křeslo Stardust je dostupné za maloobchodní cenu 5 999 Kč.
y1.jpgMyš s nulovým počtem chyb

Rychlé reflexy jsou během her nezbytné a myš Yenkee Zero v tomto ohledu není žádná nula. Díky ergonomickému tvarování se stane přirozenou součástí ruky a bude kopírovat každý její pohyb rychlostí mozkového impulsu. Bezchybné reakce každého hráče pak podporují snadno dostupná programovatelná tlačítka, a také nylonem chráněný kabel. Lehká konstrukce v kombinaci se spínači s dlouhou životností dělají z této myši ideální variantu pro začátečníky, kteří to myslí s gamingem vážně. Myš YENKEE Zero je k sehnání v obchodech za 1 199 Kč.
y2.jpgAtom do každé molekuly hráče

Myš Zero výborně doplňuje Yenkee klávesnice Atom, jejíž mechanická povaha umocňuje autentický zážitek z herní vřavy. Je odolná a navíc skladná. Moderní velikost, které se rovná 60% běžné velikosti klávesnice zaručuje, že hráč bude mít na stole dost místa např. pro manipulaci s myší. Stejně jako již zmiňované příslušenství má klávesnice Atom plně modifikovatelné podsvícení s možností nastavení maker. Atom pořídíte za doporučenou cenu 1 799 Kč.
y3.jpgKřeslo, myš i klávesnici jde navíc barevně sladit díky RGB podsvícením, což může nejen dokreslit atmosféru hry, ale prakticky ho sladíte i s jakýmkoliv interiérem.

Hezkou zábavu vám přeje Yenkee
60af60097ea87obrazek.png

Reklama