60a64242478fbobrazek.pngPompo si pro fanoušky LEGO® přichystalo hned několik akcí.

60a64c4bb5214obrazek.png
LEGO® VIDIYO™ 2+1 zdarma

Darujte dětem možnost stát se režisérem, producentem a hvězdou vlastních videoklipů a hudebních videí. Součástí sady je také doprovodná aplikace. Když vyberete do 30. 6. dva LEGO® Vidiyo Beatboxy, získáte k nim LEGO® Vidiyo Bendmatea zdarma.

60a642a4ef978obrazek.png

Soutěž s LEGO® VEHICLES
Díky této soutěži můžete vyhrát super LEGO® auto. Stačí zaregistrovat jakýkoli LEGO® nákup v prodejnách Pompo do 31.5. a vyhrát. Veškeré podmínky soutěže a pravidla najdete zde.
60a64bd836207obrazek.png

LEGO®  akční nabídka – 5x více Pompo bodů
Věrnostní klub Pompo si pro vás nachystal výhodnou akci. Nakupte jakékoliv stavebnice LEGO a radikálně znásobte stav svých věrnostních bodů. Za každý nákup stavebnic LEGO® se vám načte pětinásobek bodů. Ty potom můžete zpět proměnit při buď za korunové poukázky na slevu v Pompo nebo si vybrat parádní vouchery Pompo partnerů. Můžete si vybrat mezi rodinnou vstupenkou do Dinoparku, návštěvou Aqalandu Moravia a nebo si osladíte život v Chocotopii. Stačí jen směnit body za jeden z mnoha fantastických voucherů.
Více najdete na: https://pompo.cz.
 

Další tip na výhodnou akci:
60a64ce8cee30blobid0.jpg
Pokémon – exkluzivní oversize karty zdarma za nákup nad 399 Kč
Tato japonská postavička zamotala hlavu mnoha malým klukům a holkám a nejen jim. Nyní máte možnost až do srpna získat sběratelské oversize karty při vašem nákup nad 399 korun. Každý měsíc přitom bude karta jiná.

Reklama