ne.jpg
Horkým favoritem na Den dětí je určitě hit současnosti Rodina na baterky. Animák vypráví o jedné bláznivé famílii, co musí zachránit svět před invazí robotů. Spolu s většími dětmi můžete sledovat třeba sérii filmů podle knižních bestsellerů Pro všechny kluky, které jsem milovala. Láká vás fantasy? Poté doporučíme nadcházející seriál Sweet Tooth: Chlapec s parožím. Pro děti i celé rodiny však na Netflixu existuje mnohem více skvělých filmů i seriálů. Speciální funkce platformy vám pomohou vybrat ty nejlepší tituly právě pro to vaše dítko.
ne1.jpg

Pro bezpečné sledování

Možná jste na Netflixu nově. Nebo už ho nějakou dobu sledujete, ale přesto vám některé triky ohledně bezpečnosti vašich dětí unikly. Ať tak či onak, třeba zkrátka tápete, jaké filmy, seriály a dokumenty jsou pro vaše děti vhodné. I na to ale Netflix myslel a nabízí celou řadu funkcí, které malým divákům zajistí zábavu přesně podle jejich potřeb. Vám zase přinesou potřebný klid a kontrolu nad tím, co vaše ratolesti sledují.
ne3.jpg

5 užitečných funkcí, které pomohou kontrolovat malé diváky. To je rodičovský zámek

1. Profil Děti
Netflixu nechybí rodičovský zámek, kde můžete vytvořit dětský profil pro každého vašeho potomka. V něm pak lze nastavit filtr podle věku, a to v kategoriích 7+, 13+, 16+ a 18+. Jak na to? V konkrétním profilu jednoduše zakliknete kolonku „Dítě“ a váš syn či dcera tak budou moct sledovat jen filmy a seriály speciálně určené pro jejich věk. Díky heslu, kterým jsou Obsahová omezení opatřena, nebude mít dítě možnost nastavení měnit.

2. Nastavení konkrétních titulů
Další možnosti filtrování obsahu máte i přímo v dětském profilu. Pokud si nepřejete, aby se potomek díval na některé filmy nebo seriály, stačí jejich název vepsat do pole „Zakázaný titul “, a ten se poté z dětského profilu odstraní.

3. PIN kód
Nechcete, aby vaše ratolesti kontrolovaly, co na Netflixu sledujete vy nebo další dospěláci? Opatřete svůj účet PIN kódem, který ho zabezpečí.
ne2.jpg

4. Divácká historie
Přehled o tom, co dítě na Netflixu sleduje, nabízí sekce Divácká historie. Zde najdete nejen konkrétní tituly, ale také den, kdy se na ně malí členové domácnosti dívali.

5. Nastavení přehrávání
I tato funkce přijde s dětmi vhod třeba ve chvíli, kdy je nemůžete dostat od Netflixu na večeři. Stačí zde zrušit výběr „Automaticky přehrávat další díl na všech zařízeních“, a nový díl pohádky tak začne až ve chvíli, kdy na něj po jídle kliknete.

Tisíce hodin seriálů a filmů pro malé i větší diváky

Netflix nabízí jak svou originální tvorbu, tak i filmy a seriály jiných tvůrců. Ať tak či onak, po nastavení věkového filtru se vám otevřou dveře k hodinám a hodinám zábavy, která potěší všechny bez ohledu na věk. A také bez ohledu na to, čemu zrovna kdo fandí. Přinášíme vám pár tipů pro ty nejmenší diváky, ale také pro větší děti.
ne4.jpg

Něco zajímavého pro děti od 7 let
60b89f28e055eblobid0.jpg

Jednou z nejočekávanějších novinek první půlky letošního roku byl animák Rodina na baterky. Hlavní roli tu hrají Mitchellovic, kterým po cestě na výlet spadne do klína nelehký úkol: tahle bláznivá famílie totiž musí zachránit svět před robotí apokalypsou. Spolu s nejmladšími diváky si ale také můžete užít Oscarem oceněný dokument Moje učitelka chobotnice, příběh o rodičích, které už unavuje říkat svým dětem pořád ne s názvem Yes Day, animovaný film Willoughbyovi, dobrodružné fantasy Můžeme být hrdinové či příběhy Čtyřlístku, Kukyho, Pata a Mata nebo Lichožroutů. Novinkou, na kterou se také všichni těší, je pak animovaný film Kouzelný drak, který bude k dispozici už 11. června.
60b89f2903639blobid1.jpg

Dobrodružství pro větší děti od 13 let
60b89f2915bc7blobid2.jpg

Máte doma starší děti? Poté doporučujeme tři řady seriálu Jurský park: Křídový kemp či nedávnou novinku Ohana: Rodina je poklad. Snímek z produkce Netflixu vypráví příběh sourozenců z Brooklynu, kteří tráví léto na Havaji. Právě zde na dobrodružné misi odhalují nejen dědictví domorodých obyvatel, ale hlavně odkaz vlastní rodiny. Milovníci romantiky zase ocení tři snímky podle knižních bestsellerů Pro všechny kluky, které jsem milovala, z nichž je ten poslední na Netflixu čerstvou novinkou. Skvělým tipem jsou ale i snímky Enola Holmesová, Čára, novinka Láska a příšery, Mauglí: Příběh džungle, animák Až na Měsíc či nádherný dokumentární seriál o přírodě Naše planeta. Nedáte dopustit na českou produkci? Poté doporučíme klasiku v podobě Princezna ze mlejna 2, Řachandu či oceňovaný Kozí příběh. A ještě jedna očekávaná novinka na závěr této věkové kategorie. Už 4. června bude dostupná osmidílná fantasy série Sweet Tooth: Chlapec s parožím.
60b89f293063fblobid3.jpg

Tip: Díky jednomu rodinnému profilu může na Netflixu každý člen sledovat přesně to, co ho baví (a co sledovat může)

Celkem pět různých profilů s pěti různými nastaveními, vhodnými pro dospělé i děti, si lze zřídit v rámci Netflix předplatného Premium.

Každá rodina má jiné zvyklosti, tradice, vzpomínky. Na Netflixu nejen, že navážete na ty staré, ale můžete si vytvořit i nové.

O Netflixu:

Netflix je světová jednička mezi zábavními streamovacími službami. Ve více než 190 zemích světa si 208 milionů předplatitelů užívá televizní seriály, dokumenty a celovečerní filmy v široké paletě žánrů a řadě jazyků. Členové služby si můžou svoji podívanou vychutnávat podle libosti, kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení připojeném k internetu. Přehrávání můžou zastavit a znova spustit – bez reklam a bez závazků.

Více na NETFLIX.COM
60b89f546d9bfobrazek.png

Reklama