Ahoj všichni.

Vše začalo tím, že jsme se přestěhovali s přítelem do nového bytu, ve kterém údajně nemělo být žádné vybavení kromě vestavěné trouby. Tak  jsme si nakoupili základní věci jako pračku, ledničku a televizi. Ovšem při stěhování nás čekalo nemilé překvapení v podobě vestavěné lednice v kuchyňské lince.

Takže jsme se potýkali s problémem, co se dvěma lednicemi. Následovalo zapojení televize, domácího kina, ladění kanálů a podobně. Vše bylo hotovo až na jeden jediný drátek, který zůstal skříplý pod kolečkem stolku pod televizí. Tak ho přítel nadzvedl, že ho vytáhne, a v tom se ozvala příšerná rána a televize i se stolem letěla k zemi.

Televize byla nová, asi tak 2 dny, ale po pádu zůstala nefunkční. Pak jsem se po připojení pračky chystala vyprat první prádlo a ejhle - ucpaný ventil - do pračky netekla voda. Praní se tedy nekonalo. Řekla jsem si, no nic, aspoň nám uvařím něco moc dobrýho na večeři, když se nám ten den tak nevyvedl. Tak jsem si připravila americké brambory. Zapnu troubu a samozřejmě nic.

To už jsem neunesla a praštila s plechem brambor na zem. Tento den měl být jedním s nejlepších, protože jsme na stěhování moc těšili, ale od samého rána to byl vážne den blbec.

Vaše danka22


Děkujeme za pěkný příspěvek. Tedy, ještě že jste nevyhořeli, nevyplavili sousedy a podobně :) Snad byly další dny v novém bytě lepší...

A jaký byl Váš den blbec? Napište nám o něm!

redakce@zena-in.cz

Reklama