Je to jedna z mužských fantazií: já a Demi Moore jsme sami v jedné místnosti a ona se na mě vrhne. Kolika mužům se to však splnilo? Minimálně jednomu ano. Ale on herečku zažaloval za sexuální obtěžování.

Známá hollywoodská hvězda se brzo přijde před soud zodpovídat ze sexuálního harašmentu a diskriminace. Z toho ji totiž obvinil třiačtyřicetiletý Lawrence Bass. Tento muž, kterého Demi před časem přijala jako správce pro svůj ranč v americkém státě Idaho, tvrdí, že se ho Moore pokusila svést a poté, co ji odmítl, ho z práce vyhodila. Bass se pak obrátil na Výbor pro lidská práva v Idaho a kromě vzneseného obvinění si řekl o sto dvacet tisíc dolarů pokuty jako odškodné.

Herečka svou vinu pochopitelně popírá. Ústy svého obhájce Martina Singera novinářům vzkázala, že žaloba je vykonstruovaná a Bass si vše vymyslel hlavně proto, aby se o něm psalo. "Bass dokonce podepsal místopřísežné prohlášení. Je to opravdu směšné," řekl Singer novinám New York Daily News.

Hereččin právník dále uvedl, že Bass byl "neschopný bývalý úředník" a jeho "směšné obvinění si zaslouží potrestat". Těmto prohlášením však Bass kontruje v US magazínu: "Ona si zřejmě myslí, že má tak silné sexuální zbraně, že od každého muže dostane to, co chce. To, co se mi stalo, je trochu podobné filmu Falešné obvinění," říká bývalý správce Demiina ranče.

Ve filmu Falešné obvinění Moore hraje s Michaelem Douglasem. Poté, co jí Douglasův hrdina jako ženu odmítne, obviní ho ze sexuálního obtěžování.  

Reklama