profimedia-0569148389.jpg

Foto: Profimedia

V emotivní sérii zpěvačka uvedla, že byla dvakrát sexuálně napadena. Jednou v noci v roce 2018 ji prý její drogový dealer předávkoval a zneužil. „Když mě našli, ležela jsem nahá na podlaze, modrá. Byla jsem doslova ponechána svému osudu poté, co mě využil,“ řekla.
 
„Když jsem se probudila v nemocnici, zeptali se, zda jsme měli pohlavní styk. V hlavě mi zableskla vzpomínka, kdy leží nade mnou. Tak říkám: ano,“ vypráví osmadvacetiletá zpěvačka. Po propuštění z nemocnice dealera prý však sama zpěvačka kontaktovala nejen kvůli drogám, ale také kvůli sexu. Měla pocit, že se bude cítit lépe, když nad situací tentokrát převezme kontrolu a vše bude podle ní. „Ničemu to ale nepomohlo a cítila jsem se mnohem hůř a byla jsem zoufalá,“ přiznává.

profimedia-0591695115.jpg

Foto: Profimedia

Na rovinu v dokumentu promluvila i o své závislosti na drogách. V důsledku téměř smrtelného předávkování drogami v roce 2018 zpěvačka prodělala tři mrtvice a infarkt, což vedlo k poškození mozku. Nyní se však prý už heroinu nedotkne, přiznává ale, že si občas zakouří marihuanu nebo se napije alkoholu. „Jsem nemocná a musím každý den naplno bojovat,“ uznává.
 
Demi také poprvé veřejně mluvila o tom, jak byla znásilněná, když jí bylo 15 let a pracovala pro Disney. „Když jsem byla teenagerka, byla jsem ve velmi podobné situaci. Ztratila jsem panenství znásilněním,“ řekla. Demi neuváděla, kdo na ni zaútočil, pouze říkala, že v té době ještě nebyla připravena přijít o panenství. „Roky jsem si to vyčítala a nemohla jsem se smířit s tím, že to bylo znásilnění,“ vyprávěla.
 
„Pak jsem toho člověka musela pořád vídat,“ přiznala. Také dodala, že o znásilnění řekla dospělým, ale ten, kdo ji napadl, z toho nikdy neměl potíže. Nyní se Demi Lovato rozhodla o svých zkušenostech promluvit. „Každý, komu se stane něco podobného, by se o tom neměl bát mluvit.“

Reklama