Demi Moore před týdnem něco objevila. Není to však ani zlatý poklad, ani Amerika. Herečka "sbalila" o čtrnáct let mladšího chlapa. Podle britského listu The Sun se jedná o šestadvacetiletého herce Colina Farrella, který naposledy zazářil po boku Toma Cruise ve filmovém hitu Minority Report.
Čtyřicetiletá Demi byla s Colinem přistižena ve velmi intimní chvilce. Jeden z jejích blízkých kamarádů, který však neuvedl své jméno, reportérům The Sun sdělil: "Demi mi řekla, že stojí s Colinem na začátku vášnivého vztahu." Pár se seznámil teprve nedávno. Po vyhlašování Zlatých Glóbů, které se minulý týden konalo v Los Angeles, se v hotelu konal raut. Přihlížející, který byl na oslavě přítomen, vypráví: "Demi byla úplně dychtivá se s ním seznámit. Když byli představeni, odešli si povídat do kouta. Na konci večera se pak už líbali." Od té doby si Demi a Colin neustále telefonují.
Farrel se zná i s Demiiným bývalým manželem, Brucem Willisem. Loni s ním totiž hrál ve filmu Hartova válka, který se z části natáčel i v Praze. Herec se už médiím stihl pochlubit, že se s Demi "tak trošku zná." "Už jste někdy byli s dívkou, která má umělá prsa? To je jako hladit kámen," říká. Herečka si nedávno nechala chirurgicky upravit poprsí.
Reklama