Wine Food Market má nového dodavatele delikátních italských salámů – Salumificio Piovesan.

Salumificio Piovesan je rodinná firma sídlící v turisty hojně navštěvovaném regionu Veneto. Charakteristická chuť jejich uzenin je dána unikátním spojením jedinečné lokality a místních surovin. A jaký je hlavní cíl společnosti Salumificio Piovesan? Prvotřídní kvalita salámů a maximální spokojenost zákazníků.

Společnost Salumificio Piovesan v 60. letech minulého století založil Giuseppe Piovesan a dnes v jeho práci zdárně pokračují synové Sandro a Silvio. Sandro zúročuje studiem a léty nabyté zkušenosti a dohlíží na pečlivý výběr surovin i průběh výrobního procesu; Silvio se s nadšením stará o administrativní a obchodní rozvoj firmy.

Všechny produkty Salumificio Piovesan jsou vyráběny z čerstvého vepřového masa, které pochází z prasat narozených, odchovaných i poražených v Itálii. Výrobní proces optimálně kombinuje nejnovější technologie a tradiční, léty prověřené postupy řeznických mistrů, jako je precizní ruční ořezávání masa či manuální zpracovávání vybraných surovin. Salámy po dobu zrání zůstávají v soli a ve vlhkém prostředí, v proudu svěžího vzduchu vanoucího od řeky Piave. Součástí originálních receptur rodiny Piovesan jsou směsi koření, které nezaměnitelnou chuť salámů podtrhují neméně unikátní vůní. Všechny fáze výroby nepřetržitě sleduje sofistikovaný, plně automatizovaný systém. Samozřejmostí jsou pravidelné kontroly kvality a přísné mikrobiologické testy.

Všechny jejich výrobky jsou bezlepkové a neobsahují laktózu.

Pancetta uzená piovesan

Wine Food Market

Připravuje se z nejlibovější části vepřového boku. Dochucuje se mořskou solí a kořením a poté se jemně zaudí.

Cena: 490 Kč / kg

Prodává Wine Food Market

Salám Pepita del Piave piovesan

Wine Food Market

Maso do tohoto salámu je ručně zpracováno do 24/36 hodin po porážce, aby se zachovala jeho jemnost, a nechává se vyzrát 40 – 60 dní podle velikosti. Díky tomuto postupu a směsi koření získává salám svou nezaměnitelnou chuť.

Cena: 699 Kč / kg

Prodává Wine Food Market

Coppa stagionata Veneta piovesan

Wine Food Market

Maso pochází z vepřové krkovice. Při výrobě tohoto salámu se fáze opracovávání masa střídá s fází odpočinku v ledničce, během které je salám naložen v mořské soli a koření. Poté se zabalí, následně se suší a zraje, a to po dobu dvou až čtyř měsíců. Výsledný salám je pevný, krásně mramorovaný a sladce voní.

Cena: 790 Kč / kg

Prodává Wine Food Market

***

˃ ˃ ˃ WINE FOOD MARKET

Wine Food MarketWine Food Market je od roku 2007, kdy byla otevřena první maloobchodní prodejna v Průhonicích, místem zaslíbeným milovníkům kvalitních vín, potravin a dobrého života. V roce 2010 přibyla prodejna na Smíchově, později v Dejvicích a všude zákazníci najdou prvotřídní italská vína a potraviny dovážené 2× týdně přímo od výrobců ze všech italských regionů. Dnes je společnost Wine Food Market jednoznačným lídrem v tomto segmentu na českém trhu a svou pozici stále upevňuje. V dlouhodobé strategii společnosti Wine Food Market je jasnou prioritou vyvážený poměr kvality a ceny výrobků, takže prodejní ceny jsou podobné nebo identické s cenami v Itálii. Klíčový je v tomto ohledu fakt, že Wine Food Market nakupuje přímo u výrobců – bez prostředníků a marží, které navyšují cenu. V současné době má ve svém portfoliu produkty od více než 200 dodavatelů z celé Itálie, především z oblastí Piemont, Toskánsko, Veneto, Alto Adige, Kampánie a Sicílie. Vína z 50 různých vinařství, přes 200 druhů sýrů, salámů a šunek, 150 formátů těstovin, 50 druhů olivových olejů, 30 druhů oliv, dále octy, nepočítaně sladkostí, delikates a dalších potravin, z nichž většina je v České republice dostupná exkluzivně pouze ve Wine Food Marketu.

Kontakty Wine Food Market

Prodejna, pekárna a tržnice Smíchov: Strakonická 1, Praha 5 – Smíchov

Prodejna Květnové náměstí 34, Průhonice

Prodejna Národní obrany 29, Praha 6 – Dejvice

Wine Food Market – eshop: www.winemarket.cz/produkty.php

Reklama