Pro období letošních Vánoc doporučujeme paštikovou bonboniéru nebo novinku letošního roku - paštikové mini dortíky, oboje od značky Pâté du Chef. U obou těchto paštikových specialit je kladen velký důraz především na kvalitu použitých suroviny a recepturu. Tyto speciality se k vánočním svátkům hodí nejen luxusním balením, ale také vybraností chutí jednotlivých paštik. Každá návštěva i vaše rodina jistě ocení tyto lahůdky, protože obliba prémiových paštik s nevšedními příchutěmi a ingrediencemi se u nás těší stále větší a větší oblibě. Paštiky Pâté du Chef přináší zákazníkům neobvyklé receptury a příchutě (např. Cassis, Portské víno, šampaňské nebo třeba vanilka).

PAŠTIKOVÝ MINI DORTÍK

Paštikové mini dortíky jsou naprostou novinkou na českém trhu a jsou tím pravým, pokud chcete ozvláštnit vaši sváteční tabuli nebo někoho obdarovat dárkem v podobě exkluzivní paštiky. Snadno je lze vyklepnout na talíř, odekorovat tím, co máte rádi, a můžete podávat. Jsou také skvělou alternativou místo tradičních sladkých dortů. Pokud tedy znáte někoho, kdo nemá rád sladké a preferuje spíš slané věci, pak je tato dobrota určena právě pro něj. Stačí jen zapíchnout svíčku a dotyčného obdarovat. K dostání jsou v pěti různých příchutích – mandlová, provensálská, bruselská, kachní s pomerančem a pečené maso.

PAŠTIKOVÁ BONBONIÉRA

Vánoční paštiková bonboniéra je delikatesou, která nadchne nejen všechny milovníky paštik, ale také vaše hosty či blízké. Jedná se o výběr těch nejlepších paštik a k dostání je ve dvou atraktivních baleních, která obsahují buď šest, nebo osm jednotlivých kousků. Vychutnat si můžete tyto příchutě - mandlová, s kachními játry a šampaňským, s pečeným masem a bruselská s brusinkami, a každá z těchto paštik je obsažena dvakrát.

Pro více informací čtěte ZDE.

Uložit

Reklama