Milé ž-ínky, nikdy nepíšu, jelikož můj sloh už dávno není to co býval. Ale nemůžu si pomoct a podělit se s vámi o jeden ples. Plesy jsou skvělé, obzvlášť na vesnicích. A tanec, ten miluji. Mám ráda, když partner umí kroky, veškeré otáčky, podtáčky, to je krása. Navíc chlap v obleku má něco do sebe.

Můj manžel je ovšem antitalent na tanec, ale i tak ho občas přinutím jít na parket a to se pak dějí věci :-)).

A teď k věci. Byli jsme na návštěvě u tchýně a manžel rozhodl, jde se na ples. „Co blázníš, vždyť nemáme sebou žádné oblečení“. „Nevadí“, zavelel. „Něco si půjčíme od našich“. A taky, že jo, manžel sice šel v riflích, ale košili, sako a boty si půjčil od svého otce a seklo mu to. Ale co se  mnou? Tchýně mě zavlekla do ložnice ke skříním, ať si vyberu co chci. Musím podotknout, že moje milovaná tchýně je důchodkyně, asi tak 1,5x větší jak já. No co už, navlékla jsem se do jakéhosi bolérka, sukni trošku stáhla, půjčila si od ní zlatý řetízek (vynikající doplněk), psaníčko. Teda dámy, kdybyste mě viděly. Manžel se řehtal, že jsem jak stará mladá. A řeknu vám, že i když jsem vypadala hrozně, bavili jsme se úžasně, tancovali, blbli. Občas jsem vysvětlila své krásné plesové oblečení :-)).

PS: Manželům spolupracovník chce, abychom s nimi chodili častěji na plesy, že tak dobře se bavící dvojici dlouho neviděl :-))

A závěr:  Není důležité v čem jste, ale jak se dobře bavíte.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Takový přístup se mi hodně líbí! :) Jen jsem si vás, s dovolením, představila! A že já mám fantazii. :) :)

Nakonec o čem jiném to je, než se dobře bavit. Možná se tam někdo chodí předvést, ale pak... dobře mu tak, to musí být děsná nuda!

...a vůbec, klidně pište!

  • Chodíte tančit? Co si na ples oblékáte?
  • Nosíte pokaždé něco jíného, nebo to zvládáte v jednom úboru?
  • Jak vypadají vaše večerní šatičky?
  • Dáváte přednost kalhotám?
  • Co podpatky, dokážete v nich přejít sál bez úhony? A tančit?
  • Na jaké plesy chodíte? Co tombola? Co jste kdy pěkného vyhrály? Jak vám to jde na parketu, jste vidět, slyšet? Co nějaké veselé plesové historky?

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: plesy

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a jedna z vás vyhraje parfém Lolita Lempicka.

vyhra