To, že by každá žena měla mít ve své skříni bílou košili, perfektně padnoucí sako, černé klasické lodičky nebo nadčasovou kabelku do práce, je věc jasná a daná. A pak jsou tu věci – oblečení a doplňky, - které dodají každému outfitu tu dokonalou tečku. Takže až se pustíte do čistky šatníku po letní sezoně, tyto kousky si tam rozhodně nechte. 

Černá mikina

5f6493cd57099obrazek.png
H&M 349 Kč

Pokud jste do této chvíli teplákovou mikinu považovaly za součást sportovního úboru, je načase to přehodnotit. Klasická černá mikina s kapucí je in a překvapivě se skvěle hodí nejen k legínám, ale také k saténovým šatům, sexy pouzdrové sukni nebo ke koženým kalhotám. Netradiční kombinace nikdy nevyjdou z módy.

Výrazné tenisky

5f6493e081ca3obrazek.pngReebok 2349 Kč

Je jedno, jestli jste minimalistka, anebo její pravý opak. Alespoň jeden pár trochu výraznějších – barevných tenisek, byste si v botníku zachovat měly. Bílé boty jsou klasika, ale třeba takové červené, modré nebo třeba vícebarevné? Ty pozvednou i ten nejjednodušší outfit na nový level.

Výrazné sluneční brýle

5f6494b519e51obrazek.png
Komono 1040 Kč

Sluneční brýle byste měly mít v kabelce od ledna do…ledna. Zapomeňte teď ale na pilotky nebo oblíbený hranatý tvar. Ve své „brýlové“ výbavě si určitě nechte brýle výrazné, velké a na první pohled nepřehlédnutelné. Styl volte podle tvaru vašeho obličeje. Na kulatý obličej se hodí ostřejší obroučky, úzkému obličeji lichotí zase ty kulaté.

Taška na víkend

5f64940803924obrazek.png
Brašnářství Tlustý  16990 Kč

Zavazadel není nikdy dost. Pokud ale chcete vyčistit šatnu, nechte si v ní jen velký kufr na kolečkách, krosnu a tašku na víkend. Takovou, která bude nadčasová, vhodná nejen na výlet s přáteli, ale také na business trip. Kožená taška časem získá krásnou patinu a vydrží vám roky.

Kožich

5f6494955a5c7obrazek.png
Mango 2499 Kč

Ideálně s umělou kožešinou, v délce nad kolena a s pořádným huňatým límcem. Kožich má tu výhodu, že pokud se o něj staráte s láskou, zůstane pořád krásný, elegantní a ženský. Noste ho k denimu, koženým kalhotám nebo třeba šatům. A začít můžete co nevidět.

Také si přečtěte:

Reklama