Opět úsměvná historka, kterak muž vaří a dělá přitom slušně řečeno nepořádek... Poslala nám ji čtenářka kubabi.

Dvě věci se přece nedají dělat najednou, že?


Krásný den přeji,

vaše dnešní téma mi připomnělo přes třicet let starou úsměvnou historku. Tedy úsměvnou... Dnes se tomu již směji, ale tenkrát mi do smíchu až tolik nebylo.

Ten den mě propustili z nemocnice a manžel se rozhodl, že mi připraví na přivítání překvapení v podobě vlastnoručně ukuchtěného obědu. A coby naprostý kuchařský analfabet si nevybal nic lehčího než škvarkovou pastou plněné bramborové knedlíky. Abych to zkrátila, kulinářská katastrofa se nekonala. Knedlíčky byly fantastické a ani zkušená kuchařinka by se za ně stydět nemusela. Opravdu jsem si pochutnala.

Ovšem ani tento lahodný pokrm nedokázal vynahradit tu spoušť, kterou při jejich výrobě v kuchyni napáchal! Manžel vždycky zastával postoj, že je třeba dělat jednu věc pořádně a ne dvě polovičatě a když kuchtil, tak ho ani nenapadlo odmývat nádobí. A že to v tomto případě bylo třeba, jelikož dokázal zašpinit prakticky všechno nádobí, co jsme doma měli a to si ještě dvě misky, hrnek a vidličku vypůjčil od souseda! Jak mohl tolika nádobí upotřebit při vaření jednoho oběda, jsem nikdy nepochopila a smýváním bramborového těsta ze všeho jsem se poté bavila přes tři hodiny. Po této zkušenosti jsem ho do kuchyně už raději moc nepouštěla.

kubabi

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dne: Umí váš partner vařit?

  • Umí váš mužský vařit?
  • Kdo vaří častěji, vy, nebo partner?
  • Dokáže vás muž překvapit jídlem?
  • Co vám od něj nejvíc chutná?
  • Máte nějakou zajímavou historku z kuchyně nebo zajímavý recept?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás získá za svůj příspěvek balíček lahodných čokolád Figaro s různými příchutěmi!

vareni

Reklama