Radí to všechny magazíny, vřele doporučují sexuologové. Partneři by si zkrátka měli o tom, co jim dělá dobře v posteli, povídat. A tak Ivana jednoho večera, posilněná lahví vína, které si spolu otevřeli, začala vyzvídat i na svém manželovi. „Honza už přišel trochu napitý ze setkání s kamarády, a tak byl taky v bujaré náladě. Nejdřív se z mých otázek, jestli sní o něčem v sexu, co spolu neděláme, vytáčel. Prý je maximálně spokojený. Až když jsem se mu já svěřila, že bych si občas před sexem chtěla třeba zahrát nějakou scénku, otevřel se také,“ vzpomíná Ivana, která se pak nestačila divit.
5c73bfc8b975dobrazek.png

Chci to dělat ve třech

Její muž ze sebe postupně vysoukal, že by se mu líbilo zkusit to dělat ve třech. Ovšem ne s další ženou. „Nejdřív jsem se hrozně lekla, že je třeba na chlapy, ale tomu se naštěstí od srdce zasmál. Po této úlevě už mi jeho přání dělat to s nafukovací pannou nepřišlo tak hrozné,“ usmívá se Ivana s tím, že tentokrát se smála ona. Brzy ale pochopila, že to partner myslí smrtelně vážně.

Objednali jsme si partnerku

„Honza se mi svěřil, že ho ta představa láká už delší dobu, snad ze zvědavosti. Ale samozřejmě mě do ničeho nenutí. Já mu ale jeho přání splnit chtěla. Vždyť to mohlo být něco tisíckrát horšího, než umělá ženská! A tak jsme se hned ten večer koukli na internet a objednali ji, i když to nebyla zrovna levná záležitost. Výběr jsem přirozeně nechala na něm. Vypadala sice úplně jinak, než já, ale přece nebudu žárlit na kus gumy!“ vypráví Ivana.

Užíval si s oběma

Před tím, než zásilku rozbalili, opět se posilnili nějakou tou sklenkou, aby unikli pocitu trapnosti. A pak si všichni tři vlezli do postele. „Musím přiznat, že mi to přišlo dost uhozené, ale nedala jsem to na sobě znát. Honza byl ovšem nadšený, naprosto vzrušený. Ta panna vypadala tak realisticky! A tak jsme se do toho pustili. Já ji tedy nijak neocicmávala, ani to po mně nevyžadoval. Užíval si sám, s námi oběma,“ popisuje Ivana a hned dodává, jak moc byl její muž druhý den spokojený a pozorný. Jako v prvních letech vztahu.

Jednou za dva týdny

„Ačkoli mi to pořád přijde ujeté, děláme to ve třech pravidelně. Ne tedy při každém sexu, to bych nedovolila. Ale jednou za čtrnáct dní manželovi tenhle zážitek dopřeju. Spokojení jsme ve finále oba. On má svůj splněný sen, já šťastného a věrného muže, když tedy nepočítám naši společnici z úložného prostoru pod postelí,“ dodává Ivana.

Foto: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama