Dobrý den,

zaujalo mě dnešní téma, protože k němu sama mám hodně co říci. Mám přítele - je mu 21 let. V říjnu loňského roku si při sprchování nahmatal bulku na varleti. Naštěstí šel hned k lékaři. Podstoupil několik vyšetření a prakticky ihned operaci - muselo mu být odebráno varle. Už jsme tušili, jaká bude diagnóza, ale modlili jsme se, ať nádor není zhoubný. Bohužel byl. A navíc jeden z těch nejagresivnějších. Aby toho nebylo málo, měli doktoři podezření na metastázy na břišních uzlinách. Byl to šok pro všechny, ale naděje přece umírá poslední!

Přítel má za sebou 3 cykly chemoterapie. Jeho stav se ani nezhoršil, ani nezlepšil. Jen má teď úplně narušenou imunitu a oslabený organismus. Doktor ho přesvědčuje, aby podstoupil další chemoterapii. Mám pocit, že si dělá z lidí pokusné králíky. Už nám všem dochází trpělivost.

Naštěstí máme kolem sebe lidi, kterým nejsme lhostejní. Když nepomohla západní medicína, hledáme cestu jinde. Na doporučení známých teď přítel užívá přírodní preparáty čínské medicíny (korporace Tianshi). Jediný problém bylo sehnat na ně finanční prostředky, ale povedlo se. Teď doufáme, že mu pomůžou. A jezdíme za panem Šlechtou, člověkem, který pomáhá lidem. Záměrně nepoužívám slovo léčitel - to slovo totiž zavání šarlatánstvím. Panu Šlechtovi hodně důvěřujeme - nevím, jestli dokáže léčit rakovinu, ale vím, že za ním už spoustu let jezdí lidi z celé republiky - což o něčem svědčí, ne? A hlavně dokáže lidem dodat pozitivní energii. A víru. Sílu bojovat a nevzdávat se, protože bez toho bychom neměli šanci. A dělá to nejen osobně, ale také po telefonu - kdykoli. Mohla bych uvést konkrétní příklady, ale ten, kdo věří, přesvědčovat nepotřebuje.

Tak nám držte pěsti. Věřím, že všechno bude zas dobrý.

LadyhawkePěsti držím a nejen já! Nesmíte přestat bojovat - i když se to lehce říká, vím, o čem mluvím. Ale nevím, zda je správné v případě rakoviny vysazovat i invazivní léčbu. To ale určitě pan léčitel ví.
Znáte i čínskou medicínu?
                                                            Věříte léčitelům?

   Jaké s nimi máte Vy nebo Vaše okolí zkušenosti?
      Pokud jste nějakého navštívili, jak vás léčil?
A co bylinky, užíváte je?
          Kdyby vám tradiční medicína nepomohla, hledali byste i jiný způsob léčby?
              Máte sami v sobě "něco", co léčí a pomáhá druhým?
Pište, nenechávejte si to pro sebe!

redakce@zena-in.cz

Reklama