Dělá váš partner (manžel) rozdíly mezi jeho a vašimi dětmi?
 
Nedá mi to a musím založit tuto debatu, protože jak zjištuji, má s tímto problémem opravdu velké trápení spousta žen.

Copak si ti chlapi neuvědomují, jak nás to bolí?

Mám dítě z prvního manželství a s nynějším manželem malé dítě. Manžel sám má taky ještě dvě děti z 1. manželství, které můžou samozřejmě všechno. Musím říct, že vědět, do čeho jdu a čeho je schopen chlap, tak říkám: nikdy!!! Nejhorší je, že to nejvíce odnáší můj syn, který na začátku mému manželovi velice věřil. Ale manžel ho nikdy nepřijal (jsme spolu již 9 let a muž říká mému synovi příjmením). A ani vám nebudu psát, co vše jsem si já a hlavně syn zažili, protože se až stydím, že jsem to všechno dopustila. Zkazila jsem tím synovi kus dětství a dospívání. To, že jeho děti jsou nej a syn ten nejhorší, ani nemusím psát, protože to většina žen asi zná.
 
A taky je velice špatné, když bývalá manželka děti navádí a mluví o nové manželce jejich táty sprostě. Manžel to ví a nijak nezasáhne.
 
Napište prosím svoje zážitky a názory, třeba mnoha stejně postiženým pomůžete.
                                                   Jedna zklamaná a neštastná ženská.
 
Kateřina
 

Děkuji Kateřině za zajímavý námět a tímto se s vámi dnes loučím. Mějte se krásně. Soutěžte a radujte se ze života. Vždyť je tu léto a prázdniny.
 
A protože máme všechny naše děti na prázdninách, je doma klídek a pohoda... A tak večer jdeme do kina, pak na víno a zítra ráno zase do práce.
 
Tak na editovanou
Reklama