5bb1e957a8e00obrazek.jpgFoto: J-line 

  • Každý dům s nimi získá punc hřejivého a útulného domova, deky jsou nejen praktickým doplňkem, ale i stylovým prvkem. Z toho důvodu bytový designeři doporučují přehozy přiznat, a to klidně i nedbalým způsobem, který se nám, zvláště těm pořádkumilovným, může příčit. Teplou tkaninu bez okolků odložte tak, jak zrovna vstanete. Právě ležérnost je totiž moderní. Což je dobrá zpráva, co říkáte?

5bb1eec29d203obrazek.jpgFoto: J-line 

  • V podzimních a zimních kolekcích najdeme nejrůznější styly, vzory a kombinace. V tomto období je však moderní záležitostí přehoz z umělé kožešiny. Vysoký chlup příjemně zahřeje navíc je vysoce dekorační. Efekt pravého domova získáte tím, když kožešinovou deku doplníte o polštářky obdobného charakteru. Nemusejí být v totožném provedení, klidně můžete zvolit jinou barevnost či výšku a hustotu chlupu. Právě ony kontrasty dotváří originální celek. 

5bb1f02b8a641obrazek.jpgFoto: H&M home

  • K pochmurnému počasí sice paří tlumenější odstíny, to ovšem neplatí o žluté. Ta se pro tento rok umístila na předních příčkách mezi barevnými trendy. Stejně jako v módě, tak i v domácnosti by měla být zařazena. Stejně jako tóny zelené. A že nebudou korespondovat s vaším vybavením? Nevadí. Právě různorodost stylů a provedení je puncem originálního domova.
  • Měkké plédy, jejichž materiál není zvláště hřejivý, jsou skvělým dekoračním prvkem, se kterým se snadno pracuje. Můžete jimi potáhnout gauč, ano, retro styl hlásí svůj návrat, zavěsit do prostoru, nejlépe do rohu místnosti, na dřevěnou větev či je použít jako přehoz přes postel.

5bb1f09f4cfaaobrazek.jpg
5bb1f0b51f600obrazek.jpgFoto: Zara home

  • Deky nesmí chybět ani v dětských pokojích. I zde je mnoho způsobů, jak s nimi naložit. Pokud máte v bytě chladnější podlahy, bez okolků je položte na zem. Malé lásky si budou hrát v teple, navíc pokojíčku dodají ještě více na útulnosti.

Nenechte si ujít: