Děkujeme za další pěkný příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Vlaďka006

Krásný slunný den Dano, doufám, že v Praze máte tak krásně, jako je tady na severu Čech.

Tak včera jsem teda sice kytku nedostala, děkovat jsem však měla zač. Manžel překvapil a vytáhl flanděru Ferneta citruse :). To asi, abych tady měla kamaráda do deště, když se brzo chystá na pár dní odjet na dovolenou na "maltu" na náš malý domek na Slovensku.

Komu bych chtěla poděkovat? Já ani nevím, když poděkuju jednomu, druhý by si mohl myslet, že mu křivdím. Tak děkuju každému bezprostředně po akci. Když si myslím, že říci díky je vhodné. Děkuji za zdánlivé maličkosti. Například, když mi někdo zavolá a jen tak si chce pokecat. Poděkuji mu za to, že si na mě vzpomněl, poděkuji za zavolání. To díky myslím skutečně a upřímně.

Kde kdo si občas ze mě utahuje, že snad ani nejsem dnešní. Dělám to pro své svědomí a myslím, že druhou stranu díky potěší a mě to nic nestojí.

Poslední dobou se mi stalo několik nepříjemných věcí, které mě dost poznamenaly. Každý večer se modlím ke svým Bohům a prosím je, aby ochraňovali všechny mé blízké, všechny lidi, které mám ráda, na kterých mi záleži a také, aby nezapomněli na naše domácí mazlíčky. Vždyť jsou to členové rodiny.

Na závěr své modlitby připojím poděkování.

Děkuji za všechny lidi, které jsem kdy potkala, ať skutečně, nebo třeba virtuálně a které potkám. Každý z nich mi něco do života dal, z jejich situace jsem se mohla poučit, někdo mě popostrčil dál, či varoval před něčím, prostě mě nějak ovlivnil.

Děkuji za situace, které jsem prožila. Ať dobré či špatné. Z každé se dá vzít ponaučení a každá situace mě někam posune dál.

Děkuji za jídlo, pití, děkuji za to, že mohu být každý den čistá, umytá, vzít si denně čisté oblečení, děkuji za všední maličkosti, které denně přehlížím. Protože jinde na světě takové vymoženosti jako kartáček na zuby nemají. A i kdyby měli, tak co s tím, když voda, kterou by při čištění vyplácali, je jeijich celodenní příjem tekutin.

Díky patří zakladatelům ženy-in, mám se alespoň komu svěřovat. A také čtenářkám, že na ten světabol  i radosti   nejsem sama.

Vlaďka006

Milá Vlaďko006, ano, i tady v Praze je krásně a ještě krásněji po přečtení vašeho příspěvku. Děkujeme

I vy, milé ženy-in, máte dnes příležitost někomu poděkovat. Udělejte to pro svůj pocit, vyznejte se ze svých citů, poděkujte osobám blízkým, ale třeba i neznámým. Dnešní téma je tu od toho

Pište na. redakce@zena-in.cz

Reklama