Dnešní téma dne je skončeno. Přiznávám bez mučení, že jsem se na něj těšil jako malý kluk. A přestože jsem již téměř 40 let stár opět jsem nepochopil, že po okamžiku naděje následuje okamžik zklamání.

Ne, že by se mi dnešní příspěvky nelíbily. Byly skvělé, ale čekal jsem, že se zapojí ty, které v diskusích na ostatních nenechají niť suchou a své chování obhájí. Ba co víc,  vezmou do ruky vlajku pravdy a svobody slova a vysvětlí mi, i nám, jak to s ní je.

Bohužel jsem se nedočkal. Buď se bály reakcí a toho, že by tentokrát ony byly středem pozornosti, nebo nejspíše nejsou schopny tvorby a umějí jen kritizovat.

Nevadí, jsem rád, že dnes i v diskusích pod články vykoukly nicky, které neznám a řekly co si myslí.

Nu, život jde dál a já se těším na příští týden. Vlastně už na zítřek, kdy Jakub Kočí s vámi bude probírat konec světa.  Více ZDE:  Téma na zítřek: Konec světa. Své příspěvky k tomuto tématu můžete psát na e-mail:

redakce@zena-in.cz

A pro dnešní soutěžící v logické zašifrované hádance. Sem Soutěžní odpovědní okno  můžete vkládat své správné, vtipné odpovědi. Vítězku vyhlásím zítra dopoledne.

Všem čtenářkám co přispěly pod články i do redakčního mailu děkuji  a těším se zas opět příští středu napsanou.

Chystám rychlý miniturnaj v dámě… Na kolo bude jen hodina – jsem zvědav, kolik se vás přihlásí a zda to zvládneme za den… Přihlašovat se půjde už od úterního odpoledne - první kolo začne v 9 hodin..

Krásný zbytek dne a večera.

Reklama