Poděkovat i těm, kteří vám zavařili, dokáže opravdu silná osobnost. A to je nesporně i naše čtenářka s nickem Eliana. Děkujeme za zajímavý podnět k zamyšlení

Dobrý den milé ženy a milá redakce, dnes bych chtěla poděkovat několika lidem, které mám moc ráda, ale i těm, co mi zavařili.

Děkuji mému tatínkovi, že mě má rád, přestože jsem byla další dcera a ještě nadpočetná a taky proto, že mi koupil ve čtvrté třídě kolo za samé jedničky.

Děkuji své nejstarší sestře, že je hodná, trpělivá a že mě vedla ke čtení, historii a dávala mi k Vánocům skicák a velké balení fixek.

Děkuji svému muži, že si mě zamiloval, neponižoval a hlavně za to, jak často mne objímá a občas i dojímá, když po sobě něco uklidí.

Děkuji matce přírodě za to, že mne učinila alespoň králičí mámou, když mi dosud nepřičarovala druhou čárku na proužku papírku.

Děkuji skvělým přítelkyním, které jsem poznala na Žena-in a jsou trpělivé vůči mým steskům a naučily mne luxusní rajskou.

Děkuji, že jsem potkala v životě takový hanebný parchanty, že bych jim i dodatečně dala pěstí mezi oči, protože díky nim jsem se stala silnější.

Děkuji, že jsem se narodila v srdci v Evropy - v relativně civilizované zemi - ty dvě krádeže peněženky jí odpouštím....

A nejvíce děkuji, že umím milovat a cítit i přesto, že to někdy bolí....

Eliana

To jste napsala moc hezky. Děkujeme

Za co byste chtěly dnes poděkovat vy, milé ženy-in? Máte skvělou příležitost, alespoň mezi námi děvčaty, vyznat se z lásky a vděčnosti osobě, či osobám, které jsou vám nejmilejší. Máte možnost poděkovat neznámému člověku, který vám nezištně pomohl. Chtěla byste touto cestou vyjádřit poděkování někomu, kdo už není mezi námi? Udělejte to

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama