Čtenářka Boženečka se domnívá, že se ženy u nás v současné době mají nejlépe z celé historie lidství. A vyzývá vás, abyste byly pyšné na své pohlaví. Děkuji Vám Boženečko a nemohu než souhlasit s Vaším příspěvkem.

Hezký,tak trochu sváteční den.
Hned na začátku mého dnešního příspěvku si musím spokojeně a zhluboka oddychnout a poděkovat Bohu,že žiju dnes,v této době.Dneska jsou už ženy silné,soběstačné a hlavně rovnoprávné osoby-mnohdy i osobnosti.Dokáží jít za svým cílem,zvládají spoustu věcí,umí být dobrými podnikatelkami,skvělými lidmi a láskyplnými matkami.Dneska už jsou ženy šikovné a já jim moc a moc držím palce...
Ženy to měly už od dob prvobytně pospolné společnosti vždycky těžké.Byly brány jako prostředek nutný k rozmnožení,výchově potomků,péči o oheň a žaludek svého majitele.A v celé dlouhatánské historii to bylo nápodobně.Když už některá z nich začala malinko bojovat a hlásit se o svá práva,byla pro jistotu upálena jako čarodějnice nebo záhadně „zmizela“.Nám možná příjdou určité časové úseky přitažlivé,zajímavé a mnohdy bychom si přáli alespoň na chvíli okusit život v té či oné době.Ale jedině jako muž!Protože ženy to nikdy a nikde neměly jisté a hlavně snadné...
Je sice pravdou,že i dnes se ještě sem tam setkám s jistou formou ženské diskriminace,ale současné ženy jsou ženy silné,odhodlané a nehodlají se jen tak vzdát.Jsou to velmi vyrovnané soupeřky a spoustě chlapů se před nimi třesou kolena(a to nemyslím jen v momentě,kdy se před nimi žena svlékne).
Ženy,krásný den a buďme pyšné,na své pohlaví!
Vaše Boženečka.
Text nebyl redakčně upraven


A o co vás žádám?

  • O příspěvky, úvahy, fotografie i videa na téma:
  • Cítíte se dnes ve společnosti diskriminována?
  • Stala se vám nějaká nepravost, jen na základě vašeho pohlaví?
  • Má ještě dnes smysl bojovat za ženská práva?
  • Mělo by být ve vedení firem, v politice atd. více žen?
  • Nebo vám lezou genderové bojovnice krkem?

A cokoliv dalšího co vás napadne, směřujte na e-mail

redakce@zena-in.cz

A dnes tři z vás odměním za příspěvek, který mi pošlete krásnou květinou dopravenou za vámi až do domu… Krásné MDŽ přeji!

Reklama