Čtenářka PBD, Magic11 a Kukátko se rozhodly, popřát dnes také našemu magazínu. Za milá přání děkujeme a já nám tady v redakci posílám jedenu písničku, která se k dnešnímu tématu jistotně hodí...

Do redakce dnes chodí mnoho poděkování za to, že náš magazín je jaký je a my za ně také dekujeme! Vybral jsem jich jen pár a přidávám písničku, kterou mám sám hrozně moc rád. Snad mé kolegyně a kolegy potěší...


Chtěla bych tímto poděkovat Mazlímu, a to za to.. ...že je mým vynikajícím partnerem,přítelem,rádcem,milencem i oporou ...že mě umí vždy rozesmát ...že mě má rád takovou,jaká jsem ...že se díky tomu jak se ke mě chová,citím jak princezna ..že je vynikající parťák do pohody i nepohody ..prostě za to,že je ..že je jaký je a za to,kým pro mě je..

PBD


Děkuji Vašim stránkám, že jste. Děkuji celé redakci za Vaši práci. Děkuji čtenářkám za zajímavé příspěvky a komentáře. Celoročně Vám přeji dostatek lásky.

kukátko


Ač Valentýna nemusím, prý popřát máme těm, které máme rádi. Tak tedy, moje milá redakce ž-inky, přeji Vám všem hodně zdaru ve Vaší bohulibé činnosti, což je bavit a rozptylovat nás, co máme hlavy plné starostí a pochyb a k Vám na ž-inku si chodíme oddychnout, podrbat, posbírat inspiraci i nápady a poděkovat i za to, že jste.

Vaše magic11

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Rřáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama