Opravdu vtipně pojala dnešní téma četnářka s nickem enka1 a my jí samozřejmě děkujeme

Na červeném koberci jsem trochu škobrtla, snad si toho nikdo nevšiml. Šaty od Versaceho trochu škrtí - to moje bujné poprsí. Horší je, že Angelina Jolie má takřka identický model, jen v trochu jiném odstínu. No co, obě Oscara dostat nemůžem a snad bude šilhavá módní policie. Mně je to jedno, protože šatky mi víc sluší. A je to tady: Oscara za hlavní ženskou roli ve filmu Život získává - enka1. Cestou na jeviště neškobrtnu, Angelina si hryže nehty.

Cenu mi předává Brad Pitt, neoficiálně mi stačí šeptnout, jak mi to sluší, Angelinin nehet cvrnknul do oka Kevina Costnera. Jdu děkovat. Sakra kde mám papírek? No jo, doma na stole, jako když jdu nakoupit do Terna. Lovím z hlavy, to zas budu koktat.

Už jen do nebe děkuji rodičům, že tenkrát nešli do kina a já po určitém čase přišla na tenhle svět, a že na žití v něm mě celkem slušně vychovali.

Do téhož nebe děkuji Marušce za nádherné, sice dlouhodlouholeté, přesto krátké kamarádství.

Tady na tom světě děkuji dalším svým kamarádkám, protože spolu prožíváme starosti i neskutečné blbosti. Děkuji sobě, že jsem vydržela s jedním chlapem, snad dobře vychovala dva syny a zatím nezabila tchyni.

Děkuji spoustě ženám-in (teď to v sále trochu zašumělo, neví o co gou, dám hvězdám odkaz), nebudu vyjmenovávat, byla by to dlouhá řada nicků a ten papírek jsem zapomněla. Nikdy bych nevěřila, že z té krabičky, do které tu denně ťukám, vzejde přátelství ( z her i diskuzí), které rozchechtá i pomůže.

Snad neškobrtnu ani teď, až za potlesku vestoje, sestoupím z podia zpět k Vám

enka1

To jsme rádi a dík za opravdu vtipný příspěvek

Za co a komu byste poděkovaly vy, milé ženy-in? Máte pocit, že někomu dlužíte svůj dík? Je vám líto, že jste to nestihly nebo nemohli udělat?

Dnes máte jedinečnou možnost. Alespoň tady, na našem magazínu Žena-in, zveřejnit své poděkování člověku, nebo lidem, které máte ráda.

Vždyť díků není nikdy dost a nic vás to nestojí. Nebo se mýlím, a slovo "děkuji" vám někdy nešlo přes "pysky"? (Pardon, ale jiné slovo nebylo tak trefné).

Napište nám na dnešní téma Komu byste chtěla poděkovat na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama