Marionnaud představuje svou první kolekci líčidel 

Marionnaud

Opálená pleť, větrem zabarvené tváře, hebké rty s jemným nádechem přirozené barvy, svůdný pohled očí s dlouhými řasami. Tak nějak vypadá ideál ženské (nejen) letní krásy. K přirozeně krásnému vzhledu si můžeme pomoci také novou dekorativní kosmetikou Marionnaud, která ve své letní kolekci představuje šikovné pomocníky k vyzdvihnutí ženského půvabu. Kompletní řada líčidel nabízí přípravky na tvář, rty
i oči a pomůže vykouzlit neodolatelný půvab každé ženě. Nová řada dekorativní kosmetiky je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud. 

Přirozená krása nikdy nevyjde z módy. Zatímco výrazné líčení je vhodné na večerní příležitosti, „nahým“ líčením můžeme oslňovat kdykoliv a kdekoliv během dne. Jde o to podtrhnout přirozenou krásu obličeje, zvýraznit oči, dodat tvářím zdravý nádech, případně zahladit drobné nedokonalosti. Ucelená řada dekorativní kosmetiky Marionnaud nabízí tyto pomocníky krásy:

MARIONNAUDBRONZUJÍCÍ PUDR SUN RADIANCE MARIONNAUD – jemný pudr s vysokým procentem minerálů je sametové textury, perfektně drží na pleti a vytváří dojem přirozeně opálené pleti. Sjednocuje barvu a má velmi příjemnou letní vůni. Lehké třpytivé odlesky dodají pleti svěžest a jiskru. Jeden univerzální odstín vhodný zejména pro světlejší a střední odstíny pleti. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 399 Kč.

MARIONNAUDTVÁŘENKA delicate breeze MARIONNAUD – lehce nachové tváře dodávají pleti zdravý vzhled. Tvářenka působí přirozeně, je hedvábné textury a nabízí dva odstíny – růžovou Euphoria Pink vhodnou pro chladné tóny pleti a Exhilarated Coral vhodný pro všechny odstíny pleti. Vykouzlete si na tváři svůdné „zdravíčko“. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 329 Kč.

MARIONNAUDOČNÍ STÍNY SILKY EYE MARIONNAUD – tři smyslné odstíny rozzáří oči a promění náš pohled. Hedvábná krémová textura umožňuje snadné nanášení ať už prsty či štětcem/houbičkou. Aktivní složky a kombinace krému s práškem zaručují dlouhotrvající barvu a jemné odlesky dodají odstínům šmrnc. K dostání tři odstíny – fialový Mysterious Taupe, zlatavý Sparkling Gold a jemně tyrkysová Precious Jade. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 329 Kč.

MARIONNAUDkajalová tužka na oči MARIONNAUD – jemná tužka s intenzivními černými pigmenty dokonale orámuje oči a dodá jim svůdný pohled. Obsahuje silikonový vosk pro snadnou aplikaci a má dlouhotrvající efekt. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 199 Kč.

MARIONNAUDŘASENKA WAVE MARIONNAUD – řasenka pro dokonale dlouhé řasy s objemem dodá očím neodolatelný pohled. Má speciální cik cak štětec pro přesnou a rovnoměrnou aplikaci a složení s formulí proti rozmazávání řasenky. Vysoké pigmenty zaručují intenzivní černou barvu a speciální složení zajišťuje, že se k sobě řasy nelepí. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 379 Kč.

MARIONNAUDRTĚNKA FRISSON RED LIP MARIONNAUD – čtyři smyslné odstíny vypadají jako rtěnka, ale ve skutečnosti v sobě ukrývají také hýčkající balzám na rty. Obsahují mango máslo, známé pro své hydratační schopnosti a krásné, plné barvy v těchto čtyřech odstínech: Evanescent Pink – lehký svěží odstín, Absolute Fuchsia – sytější odstín pro smyslné rty, Unconfessed Red – touhu evokující odstín, vhodný pro všechny odstíny pleti a Impetuous Coral - svěží letní odstín. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 329 Kč.

MARIONNAUDMAKE UP ERASER MARIONNAUD – „zmizík“ pro okamžité opravy nezdařeného make-upu – ať už oční linky, či přetažené rtěnky. Obsahuje jojobový olej, a díky špičatému hrotu šetrně a precizně odstraní všechny nepovedené tahy a zanechá jen bezchybný make up. Obsahuje tři náhradní balení. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 249 Kč.

Reklama