Dnešní téma nenechalo chladným ani zástupce naší pánské čtenářské menšiny Dekamerona. Ten klade důraz především na tulivost…


Přeji hezký den. Počasí venku mne drží doma a tak opět usedám k PC a zkusím reagovat na dnešní téma.

Dlouhosáhle jsem přemýšlel, jaká je moje „partnerská“ uchylka. Podle čeho dávám jedněm ženám přednost před jinými. A nakonec jsme si to uvědomil. Je mi skoro jedno, jakou barvu a délku vlasů má žena, o barvě očí nemluvě, prostě fyziologické znaky shrnu do pár slov: Vyvolená žena mi musí být sympatická a vyzařovat z ní díky tomu určitá energie.  A jak jsem psal už dříve ve svých příspěvcích, holt musí být alespoň o pár milimetrů menší než já :)

Moje „uchylka“ však není až tak fyziologická. Budete se jistě smát, ale miluji doteky. Prostě je mi dobře, když jsem se ženou (partnerkou), která nemá problém jít se mnou po ulici za ruku, která umí sama od sebe přistoupit, třeba když sedím u PC (případně něco kutím nebo vařím) a pohladit mne, která umí spontánně políbit kdykoli a kdekoli, když je jí se mnou příjemně, která má radost stejně jako já i z letmého doteku, když projdeme spolu kolem sebe v jakékoli situaci, která čechrá zbytek mých vlasů, když jede jako spolujezdkyně se mnou dlouhou cestu a povídáme si při tom (ehm... ani se nestydí mne při jízdě pohladit po stehně), která umí drapnout chlapa za ruku a zatáhnout ho tmavého kouta mučírny, stejně jako do své ložnice.

Když tak dál přemýšlím, uvědomuji si, že ženy, které nebyly na podobné věci naladěny, postupem času (a to poměrně rychle) z mého života vystoupily. Naskakuje mi husí kůže při pomyšlení, že by moje partnerka večer řekla „Dobrou noc“ a šla spát do jiné místnosti. Stejně tak kdyby při koukání na televizi pokaždé seděla na židli a neměla potřebu se mi opřít na gauči o rameno. Jo, přiznám to, jsem tulivý typ a proto mne přitahují tulivé typy opačného pohlaví.

A závěrem vyhodnocení u současného partnera? Nádherné hnědé oči, polodlouhé tmavé sametové vlasy, sportovní postava cca o 5cm menší, tulivý typ. Takže, vyloženě žena mých snů :)

Dekameron.

Text neprošel redakční úpravou


TÉMA DNE 18.3. 2011 - Můj partner musí bezpdmínečně mít...

Sněte a pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Reklama