Není pravdou, že by „zvonáče“ vypadly dobře jen na určitém typu postav. Samozřejmě vyniknou na ultra dlouhých nohou, ale dobře mohou vypadat s vhodně zkombinovaným outfitem na každé z nás. Jen jsou tu určitá pravidla, která musíte striktně dodržovat.

  • Kalhoty do zvonu noste k botám na podpatku

Čím vyšší, tím bude efekt lepší. I když se to některým z vás nebude líbit, ke zvonům se nosí i tenisky na vysoké platformě. Souhlasíme však s tím, že nejsou pro každého a málokdo má na ně odvahu. Jsou však stále aktuálním módním trendem, který trvá už přes dva roky.

  • Kalhoty noste trochu kratší

Vždy by měla být vidět bota, nejlépe půlka podpatku. Jde o to, že když budete mít zakryté celé boty, budou vám nohavice zkracovat nohy. Navíc není nic horšího než špinavé lemy nohavic.

  • Vždy vybírat ty do pasu

Pokud chcete, aby vám kalhoty do zvonu opticky prodloužily nohy, dostáváme se k dalšímu bodu. Musí být s vysokým pasem. Jak je vidět, ví to i návrháři pro běžné řetězce, protože „zvonáče“ bokovky bude těžké sehnat. Parádu byste v nich stejně neudělala, leda, že byste chtěla jít na maškarní ples za Christinu Aguileru v roce 2001.

  • Top musí končit tam, kde kalhoty začínají

V zimě to není zrovna nejlepší, ale pro krásu se musí trochu trpět. Povolená je košilka zakasaná do kalhot. Přes ní bude dobře vypadat krátký svetřík.

  • Se zvony to nepřehánějte

Zvony se sice vrátily, ale rozhodně ne ve stejné podobě jako před dvaceti lety. Takže zatímco v roce 2000 ženy mezi sebou soupeřily o nejširší zvon, dnes se přikláníme spíše k minimalismu.

Kalhoty se vyrábí ze všech možných materiálů a ty strečové dokonce dokážou stáhnout kdejaký menší nedostatek. Na trhu jsou dokonce kousky ze společenských materiálů, které si klidně můžete vzít na vánoční večírek. Trochu lesku nikdy neuškodí, a pokud k nim zvolíte i vypasované sáčko ve stejné barvě, budete za hvězdu.

Čtěte také:

Reklama