Mladistvá, elegantní a plná energie – adidas Free Emotion je nová osvěžující vůně inspirovaná nezávislou a sebevědomou ženou, kterou lákají novinky a každodenní výzvy. Ženou, jež je neustále v pohybu a touží zažívat nové věci.

adidas

Free Emotion upoutá váš pohled již svým oslnivým balením. Zářivá žlutá barva vyjadřuje živý temperament, touhu po dobrodružství a duševní pohodu. Je také jednou z nejpopulárnějších barev letošních módních kolekcí.

adidasFree Emotion je svěží květinová vůně otevírající se osvěžujícím výbuchem citronu, kanadského jablka a směsi černého rybízu a maliny. Srdce je provoněné květinovým buketem z frézie, jemných plátků růže a svěží konvalinky, které doplňuje exotický dotyk ibišku, zeleného banánu a afrického melounu. Základ vůně staví na harmonické kombinaci jemného pižma, cedrového dřeva a afrického mahagonového dřeva.

Rainbeau Mars je losangelská profesionální cvičitelka jógy, autorka úspěšných knížek a DVD o józe. Je to dokonalá představitelka ženy adidas – zaujímá čelní místo mezi současnými předními instruktory jógy a přináší do tohoto cvičení nové stupně zdatnosti a fyzických dovedností. Intenzivně se věnuje vývoji speciálních adidas cvičebních plánů pro jógu a pomáhá tak zvyšovat dobrou fyzickou i psychickou kondici žen.

Free Emotion doplňuje řadu dámských vůní adidas – Fruity Rhythm, Natural Vitality, Floral Dream, Tropical Passion a Pure Lightness. Každá žena si tak může vybrat vůní, která odpovídá jejím potřebám, touhám i očekáváním.  

Užijte si svůj aktivní životní styl, svou ženskost, vaše nejlepší výkony.

adidas – vůně pro život. Šest nálad, šest rozpoložení, šest vyjádření každé ženy.

Orientační maloobchodní ceny:

Toaletní voda 30 ml                            299 Kč / 12,55 € / 378,08 Sk
Toaletní voda 50 ml                            399 Kč / 16,55 € / 498,59 Sk
Parfemovaný deodorant 75 ml          189 Kč / 7,25 € / 218,41 Sk   

Tělový deodorant 150 ml                    75 Kč / 2,95 € / 88,87


adidas logo a značka se třemi pruhy jsou registrované obchodní značky skupiny adidas. Výrobky řady adidas péče o tělo a vůně jsou vyráběny společností Coty Inc. s licencí od adidas International Marketing BV.