Je nutné řešit skvrny?
5f11976892d81obrazek.png

Oblečení se zaschlými skvrnami se zbavujeme rychle. Dříve ho vyhazujeme. Proto mnoho domácností užívá speciální přípravky, které šetrně zbaví oblíbené kousky šatníku skvrn a rozzáří barvy. Jednoduše tím prodlužujeme životnost a dobu užití oblíbených triček, halenek či džínů. Avšak to není jediná zásada, které bychom se měli držet, aby nám oblečení vydrželo déle a kvalitní.

Čtěte cedulky!
5f11975d8acb5obrazek.png

I když jsou cedulky uvnitř oblečení otravné a někdy škrábou, informace na nich jsou důležité. Pokyny ohledně doporučené teploty a způsobů žehlení prádla hrají důležitou roli. Pokud je navíc na oděvu uvedeno, že je určeno pouze k chemickému čištění, vyhněte se pračce obloukem a odneste ho do čistírny.

Perte rychle a efektivně
5f1197941e12dobrazek.png
Ohleduplnost k životnímu prostředí hraje v posledních letech čím dál větší roli. Ruku v ruce s tím jde i zodpovědné praní na nízké teploty a kratší prací cykly. V Evropě se již průměrná teplota při praní prádla snížila na 42 °C a každoročně stále klesá. Pokud se vám stane jakákoli nehoda, která zanechá stopy na vašem barevném oblečení, je třeba věnovat pozornost skvrně zvlášť. Před tím, než dáte daný kousek oblečení prát, potřete skvrnu tekutým odstraňovačem skvrn Vanish Oxi Action. Nenechávejte ho ale zaschnout déle než 10 minut. Stačí, když ho nanesete na konkrétní místo a mezitím stihnete naplnit pračku, prohledat všechny kapsy, zapnout zipy a zkontrolovat pokyny na cedulkách. Nemusíte se bát, odstraňovač skvrn funguje již při nízkých teplotách a jeho použití je tak šetrné ke tkaninám i barvám, které krásně rozzáří.

Nejzářivější barva? Přece bílá!
5f11977bb6a1aobrazek.png
Na sněhově bílou platí vyšší teploty, díky kterým nedojde k zašednutí nebo zažloutnutí prádla. Samozřejmě ale věnujte pozornost materiálu, některé snášejí pouze nižší teploty. A skvrny řešte okamžitě. Když už se vám vzpomínka na dobré jídlo kromě paměti otiskne i na bílou košili, použijte nejlépe Vanish Oxi Action na bělení a odstranění skvrn. S ním vám prádlo vydrží zářivě bílé i po padesáti vypráních, a to neobsahuje bělicí látky na bázi chloru. Skvrny účinně odstraní aktivní kyslík, díky němuž nedojde k narušení struktury prádla ani ztrátě jeho barev. Jednoduše, když se ke svému oblečení budeme chovat přátelsky, odmění se nám mnoha dalšími společnými zážitky.

Vyšší dívčí

Na hedvábí a vlnu je také ideální tekutý odstraňovač, který neobsahuje chlor. Šetrně uvolní špínu a nečistoty z látek hned napoprvé, a to i při použití za nízkých teplot.

Náš tip: Vanish Oxi Action - tekutý odstraňovač skvrn a Vanish Oxi Action tekutý pro bělení a odstranění skvrn
5f119743e2009obrazek.png

Tekutý odstraňovač skvrn je možné použít současně s praním, na předmáčení či aplikovat přímo na skvrnu a poté vyprat. Díky obsahu aktivního kyslíku dojde k odstranění skvrny, aniž by byla narušena struktura prádla. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 199 Kč

Z nákupu jakéhokoli produktu značky Vanish navíc přispěje firma RB (Hygiene Home) Czech Republic 3 Kč na Fond ohrožených dětí

Více na VANISHINFO.CZ
5f1197bf46a2bobrazek.png

Reklama