„Základem každého dlouhodobého vztahu je věrnost,“ shodují se sexuologové. Je ale těžké po dobu několika let či do konce života žít sexuálním životem pouze po boku jediného partnera...

Po určité době má sex stejně jako vztah samotný tendence sklouzávat do určitého stereotypu a partnery to svádí k okušení zakázaného, zcela nového ovoce. Těmto choutkám zřejmě nejde zabránit, ale lze je různými způsoby zmírnit. Záleží jen na vás, jak daleko jste ochotna zajít pro zlepšení kvality sexu.


1. Sexy prádlo   

Pro některé samozřejmost, pro jiné bohužel ne. Po několika letech společného soužití, kdy vás váš partner viděl ve všem možném a ve všech možných situacích, vám nějaké prádlo možná přijde irelevantní, ale nenechte se zmýlit! Muži si potrpí na sexy prádýlko a vždy to budou považovat za součást předehry. Madonna jednou řekla, že nechápe ostatní ženy, které nosí seprané a obyčejné prádlo, když jejich muži chtějí pravý opak.

2. Kostým

Kostým může být sice drahou záležitostí, ale pokud víte, že by to mohlo na vašeho partnera udělat dojem, proč to nevyzkoušet? Můžete ho mile překvapit třeba na jeho narozeniny či výročí a předvést se mu jako sexy sestřička, uklizečka nebo policistka.   

 

3. Sehrajte divadlo

Tato varianta může úzce souviset s použitím nějakého kostýmu. Hned několik mých přítelkyň se mi svěřilo, že si občas s partnerem zahrají třeba na školačku a učitele, nebo zmíněnou sestřičku, a opravdu to funguje. Stačí se uvolnit a hrát si.

 

4. Změňte místo

I taková změna místa může vyvolat zážitek, na který budete oba rádi vzpomínat. Je to už taková zaběhlá tradice, že ve většině vztahů/manželství je sexuální život determinován postelí a ložnicí. Je to sice pohodlné, ale právě stejné místo má tendenci měnit sex ve stereotyp. Existuje přece spousta jiných atraktivních míst, která se dají patřičně využít - a když to bude trochu nebezpečné, proč ne? Budete mít na co vzpomínat!

 

5. Flirtujte s ním na veřejnosti

Provokujte ho na veřejnosti, kde se na vás nemůže hned vrhnout, a vydrážděte ho na maximum. Šeptejte mu nemravnosti, když čekáte na metro. V restauraci s ním flirtujte a svádějte ho, třeba i pod stolem. Nechte svoji fantazii pracovat.

 

6. Trojka

Provozovat sex ve třech může být pro někoho nepřijatelné, ale pro jiné lákavé. Opět záleží jen na vás, jak daleko jste ochotna vy a váš partner zajít. Existuje mnoho lidí, kteří čas od času něco takového vyzkouší a nemůžou si sex ve třech vynachválit.

 

7. Navštivte swingers party

Lákají vás nebo vašeho partnera podobné akce? Udělejte si volný večer a vyrazte do nějakého swingers klubu. Pod pojmem swingers party si nemusíte hned představovat nevázané orgie. Není vaší povinností se do dění zapojovat. Můžete se jen přijít podívat a zjistit, jak to tam chodí, a pak se třeba později rozhodnout, zdali klub ještě navštívíte, či ne. Každopádně zpestření to bude, i když si jen na baru objednáte pití.

 

8. Nalaďte ho hned ráno

Zapojte svoji fantazii a stimulujte svého partnera hned od rána. Nachystejte mu třeba svačinu do práce a vložte do ní milostný vzkaz s erotickým nádechem. Nebo mu tento vzkaz vložte do kufříku, kapsy od saka či na jiné místo, kde jej nalezne. Můžete mu do práce poslat fax - ale jen v případě, že je v kanceláři sám :-), či sms. Celý den tak bude myslet jen na večer a na to, co s vámi bude dělat.  

 

9. Navštivte sex shop

Pokud jste to ještě neudělali, neváhejte a skočte si pro inspiraci. Domluvte se předem, kdy máte čas, a udělejte si společný výlet do sex shopu. Lepší varianta by ale byla ho překvapit. Namluvte mu, že potřebujete pomoct vybrat dárek pro tchyni, a pak ho jednoduše šokujte a zaveďte ho rovnou před sex shop.   

 

O mužích se říká, že jsou stále dětmi. Rádi si hrají a mají rádi překvapení, to samé platí pro většinu z nich i v sexu. Tak proč ty naše „přerostlé děti” nešokovat a občas si s nimi nezahrát taky?
Reklama