V tomto ročním období není o společenské události nouze. Je jedno, jestli si vybereme ples, firemní večírek, koncert, vernisáž nebo divadelní premiéru, musí nám to slušet. A co teprve když nás ON poprvé pozve na večeři ve dvou? To je rozhodně chvíle, kdy chceme vypadat co nejlépe. A nejen to. Chceme víc. Toužíme překvapit, vypadat jinak než obvykle, cítit se výjimečně, chceme vplout do společnosti, aby přítomní vydechli úžasem a pronesli: „Vypadáš skvěle, doslova záříš, jak to jen děláš?“

A vy se pak zatváříte lehce a samozřejmě a necháte si pro sebe to tajemství, tajemství péče, kterou jste pro tuto lichotivou větu s potěšením podstoupila:

Příjemná koupel, pleťové mléko, manikúra, to se rozumí samo sebou. Líčení je vhodné na večer trochu zvýraznit… ale co si budeme povídat, nejvíc okouzlit lze účesem. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy.

Nosíte je stále rozpuštěné, tak co zkusit třeba výčes? Jste spíše konzervativní? Zkuste vlasy decentně uhladit, jste-li extrovertka, proč si neudělat ležérní rozcuch?

Ale copak? Nejsou vaše vlasy v dobré kondici a při bližším pohledu do zrcadla zjišťujete, že máte dokonce odrosty? To si pak můžete vytvořit sebelepší účesovou kreaci, a nebude to ono. Chce to rozhodně barvu!

Pokud váháte s výběrem odstínu, značka Garnier vám nyní ulehčí práci. Přichází se speciální GALA edicí tří barevných odstínů, které se hodí pro každou výjimečnou příležitost letošního roku. Edice zahrnuje elegantní večerní odstíny tmavě hnědá (3), tmavě červená (3.6) a tmavě fialová (3.16). Vlasy díky dvojí péči olivového oleje, který je obsažen v barvicím krému i v závěrečné péči, budou zdravé, lesklé, hebké na dotek a nádherné na první pohled.

Tak neváhejte a dejte se do gala, nejen na Valentýna!

A co vy, milé ženy-in? Také se chcete dát do gala?
Máte jedinečnou možnost!

Připravili jsme pro Vás se značkou Garnier Color Naturals hned dvě soutěže!

1/ Buď můžete být jedna z 50 výherkyň, která získá libovolný odstín dle výběru z řady barev na vlasy Garnier Color Naturals v naší soutěži ZDE,

2/ nebo můžete vyhrát PROMĚNU jedním z odstínů GALA edice Garnier Color Naturals! Stačí jen zaslat svoji fotografii ideálně z nějaké slavnostnější události na tento e-mail: petra.pojerova@zena-in.cz a těšit se, jestli budete do proměny vybrána! Nezapomeňte nám napsat, který z odstínů GALA edice byste chtěla vyzkoušet! Své fotografie posílejte do 25.2. 2008.

Reklama