Zdravá postel
5f896b169dde3obrazek.png

5f897042711b5obrazek.pngTak jak měníme ložní prádlo v určitých intervalech, je u většiny lidí i zvykem převléct postel po prodělané nemoci. Jedním z důvodů je, že se během nemoci více potíme a trávíme v posteli prakticky celý den, prádlo je tedy více znečištěné. Druhým důvodem je, že se chceme zbavit „bacilů“ tím, že je vypereme. Celou dobu však také ležíme na matraci a polštáři, které tak jednoduše vyprat nemůžeme. Matraci i polštář snadno vyvětráme, když máme pratelný potah, vypereme. Co když by však existovala možnost, která vám zaručí zdravé lůžko ihned?
Magniflex hledí stále kupředu a hledá nové cesty jak v kvalitě spánku, tak i spánkové hygieně. Během koronavirové pandemie zahájil vývoj řady MagniProtect (matrace, toppery, prostěradla a polštáře), která účinně bojuje proti virům a bakteriím. Vědeckému a vývojovému týmu Magniflex se v rekordně krátké době podařilo najít způsob, jak eliminovat viry a baterie v našich ložnicích. Prostěradla a potahy matrací mohou napomáhat k vytváření pro bakterie a viry přátelského prostředí. Účinným řešením je MagniProtect a jeho unikátní antivirové a antibakteriální vlastnosti zejména díky použití nové revoluční technologie ViroStop.

MagniProtect je první kolekce matrací, polštářů, topperů a prostěradel na světě s prokázanou antivirovou účinností specificky testovanou proti COVID-19.

Jak funguje MagniProtect
5f897063823e3obrazek.png

Základem úspěšného patentu ViroStop, který je součástí produktů MagniProtect je exkluzivní kombinace aktivního stříbra a vezikulárních technologií. Vezikulární technologie cílí na obalené viry a pomáhá jejich rychlému ničení. Technologie aktivního stříbra cílí na viry i bakterie a efektivně zabraňuje jejich množení. Díky této unikátní kombinaci vzniká prostředí, ve kterém viry a bakterie nemají potřebné živné faktory. Tím dochází k minimalizaci výskytu aktivních virů a bakterií a je zabráněno negativnímu vlivu patogenů na člověka.

Vědci Magniflex vyzkoušeli účinnost technologie ViroStop i na respirátorech FFP2. Upravili je technologií ViroStop, díky čemuž došlo k dramatickému zvýšení jejich funkčnosti až na úroveň nejvyšší třídy FFP3.

Prokázáno testy - MagniProtect je účinný proti COVID-19

Italský národní ústav pro výzkum (Consiglio Nazionale delle Ricerche/CNR) a Univerzita v Pise nedávno provedli test, který prokazuje specifickou účinnost inovativní technologie MagniProtect vůči SARS-COV-2, obecně známému jako COVID-19.
5f8970757db91obrazek.png
Laboratoř regenerativní medicíny, biomateriálů a pokročilých terapií klinického fyziologického ústavu CNR - Massa (ředitel: Dr. Giorgio Soldani) a katedra translačního výzkumu, nové medicíny a chirurgických technologií univerzity v Pise (ředitel: Prof. Mauro Pistello) potvrdili, že MagniProtect je schopen generovat maximální virovou inaktivaci během 60 minut a z tkaniny je odstraněno více než 99% SARS-COV-2.

Jedná se o první test tohoto druhu, který byl provedený na produktech určených pro zdravý spánek. Zároveň je to první test, který uspěl!
Nový specifický test provedený CNR a Univerzitou v Pise, podle normy ISO18184: 2019, doplňuje předchozí testy provedené nezávislou americkou laboratoří. Ta již prokázala, podle standardu ATCC 100 FOR VIRUS, že matrace MagniProtect mohou zničit více než 99% virů během několika minut a jsou účinné proti běžným chřipkovým virům (H1N1) a koronavirům (229E). MagniProtect je produkt 100% Made in Italy a prošel také normou ISO 20743, která potvrzuje antibakteriální odolnost textilie.

Mezinárodní certifikace a záruky

5f8970b1e2792obrazek.pngCertifikát OEKO-TEX® STeP garantuje důvěryhodnost a transparentnost ekologických opatření ve všech fázích procesu výroby.
OEKO TEX STANDARD 100 zaručuje absenci zdraví škodlivých látek pro lidi a pro životní prostředí.
Norma ATCC 100 FOR VIRUS s protokolem nově zaměřeným na COVID-19 potvrzuje antivirový účinek. ISO 18184 potvrzuje antivirovou aktivitu textilních výrobků. ISO 20743 potvrzuje antibakteriální aktivitu textilních výrobků.

Zdravá postel s MagniProtect

5f896bd6a01a1obrazek.pngNová kolekce MagniProtect pramení z potřeby blokovat viry a bakterie, se kterými přicházíme do styku každý den v době, kdy jsme nejzranitelnější – když spíme. Matrace, toppery, polštáře a prostěradla MagniProtect obsahují tkaninu ošetřenou technologií ViroStop, která poskytuje účinnou ochranu proti virům a bakteriím. S MagniProtect zůstane vaše postel zdravá.

Produkty z řady MagniProtect jsou vhodné pro všechny, kteří mají obavu z bakterií a virů, které se v matracích a polštářích běžně vyskytují. Pro osoby, které mají sníženou imunitu a mají obavu z virového nebo bakteriálních onemocnění. Viry a bakterie mohou zásadním způsobem ovlivňovat naše zdraví. Díky jejich absenci na matraci, topperu, polštáři nebo prostěradle eliminujeme riziko infekce z lůžka, ve kterém spala nakažená osoba. Pokud je osoba již nakažená, má jistotu, že se léčí/spí v čistém lůžku. Po vyléčení máme jistotu, že lůžko není kontaminováno viry a bakteriemi.

Matrace MagniProtect 8
5f896b65c5d48obrazek.png

21 cm vysoká matrace se střední tuhostí z kolekce MagniProtect představuje revoluční novinku v boji proti virům a bakteriím. Paměťová pěna Memoform reaguje na hmotnost těla a dokonale se přizpůsobuje každé křivce. Super měkké vlákno prošité v potahu poskytuje neuvěřitelný pocit pohody během spánku. Samozřejmostí je potah matrace z tkaniny ošetřené technologií ViroStop, která brání uchycení a množení bakterií a virů v tkanině.
Cena: 11 990 Kč (rozměr 90x200 cm)

Topper MagniProtect
5f896b7a03a19obrazek.png

5 cm vysoký topper z paměťové pěny Memoform zvýší komfort vašeho spánku a poskytne vám jedinečnou spánkovou regeneraci. Topper zvyšuje komfort vaší stávající matrace a navíc vám poskytuje vyšší úroveň spánkové hygieny oproti vaší běžné matraci. Topper MagniProtect obsahuje hypoalergenní super měkké vlákno a 2,5 cm paměťové pěny Memoform, která se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám. Potah topperu z látky ošetřené technologií ViroStop není snímatelný. Cílem je zajistit co nejdelší antivirový a antibakteriální účinek, který se praním postupně snižuje.
Cena: 4 290 Kč (rozměr 90x200 cm)

Polštář MagniProtect Standard
5f896ba831fbfobrazek.png

Oblíbený středně měkký polštář klasického tvaru je vyroben z patentované paměťové pěny Memoform, která reaguje na polohu spícího a poskytuje správnou oporu hlavě a krční páteři. Díky technologii Airyform je polštář ještě více prodyšný. Samozřejmostí je ViroStop potah, který brání uchycení a množení bakterií a virů na tkanině a nedovolí jim proniknout do vnitřní vrstvy polštáře. Potah lze prát na 30°C.
Je vhodný pro spaní na zádech, na boku i na břiše. Velikost: 42x72x12 cm
Cena: 2 390 Kč

Polštář MagniProtect Wave
5f896b970cbadobrazek.png

Vnitřní část polštáře ve tvaru vlnky obsahuje patentovanou paměťovou pěnu Memoform, která reaguje na polohu spícího a poskytuje správnou oporu hlavě a krční páteři. Ergonomický tvar polštáře je vhodný pro spaní na zádech a na boku. Díky technologii Airyform je polštář ještě více prodyšný. Samozřejmostí je ViroStop potah, který brání uchycení a množení bakterií a virů na tkanině a nedovolí jim proniknout do vnitřní vrstvy polštáře. Potah lze prát na 30°C. Velikost: 60x43x11/10 cm
Cena: 2 390 Kč

Prostěradlo MagniProtect
5f896bb8991b8obrazek.png

Prostěradlo MagniProtect je vyrobeno z látky ošetřené technologií ViroStop, která brání uchycení a množení bakterií a virů na tkanině. Ta by v opačném případě sloužila jako materiál vhodný pro rychlé rozmnožování patogenů. Prostěradlo je opatřeno gumičkou, díky tomu se dokonale přizpůsobí rohům matrace. Lze jej prát na 30°C.
Cena: od 1 990 Kč (rozměr 90x200 cm)

V průběhu podzimu plánujeme představení dalších novinek v této kolekci, 23 cm vysoké matrace MagniProtect s nejvyšší zdravotní certifikací a snímatelným potahem, dětské matrace, několika nových typů prostěradel, pelíšku pro psy a podložky pro odkládání bot. Vše s antivirovou a antibakteriální úpravou ViroStop.

Více na MAGNIFLEX.CZ
5f896c05a0b05obrazek.png

Reklama