Znáte to. Zákeřně vás zaskočí rýma. Nebo ještě hůře: alergická rýma. Náhle si naplno uvědomíte, že středobodem vaší tváře je orgán jménem NOS! Dává o sobě totiž pěkně vědět. Než se nadějete, je neprostupně ucpaný, sliznice oteklé a vy společensky odepsaní. Máte pocit, že se vaše hlava proměnila v kbelík, neslyšíte, huhňáte, trpíte… Myslíte jen na postel. Jenže jste v pracovním či jiném procesu a léčení je v nedohlednu. Dali byste cokoli za pár minut úlevy. Olynth 0,1 % vám nabízí mnohem víc! Jediná dávka osvobodí váš nos dokonce na několik hodin! Aplikace sprejem je kromě toho jednoduchá a decentní, takže osvobození proběhne rychle (cca za 5–10 min) a nenápadně. Všichni zaregistrují jen nový příval vaší energie s osvobozeným nosem.

Jak Olynth 0,1 % funguje?

Obsahuje kombinaci účinných a ke sliznici velmi jemných látek, které citelně zmírní otok. [P1] 

Jak Olynth 0,1 % dávkovat?

Dospělí a děti od 7 let si vstřikují až 3x denně 1 dávku spreje do každé nosní dírky. Přípravek užívejte nejdéle 5–7 dní. Jestliže se do této doby příznaky onemocnění nezlepší, konzultujte další užívání s lékařem. Delší užívání než 7 dní je rovněž možné pouze po poradě s lékařem. Další kúru v délce pět až sedm dní s přípravkem Olynth 0,1 % lze absolvovat až po několikadenní přestávce.

Upozornění:

Před první aplikací přípravku Olynth 0,1 % pozorně prostudujte příbalový leták. V případě nežádoucích účinků kontaktujte lékaře. Pfizer, spol. s r.o., Křenova 7/439, 162 00 Praha 6.

 

Vyzkoušejte sprej Olynth 0,1 % (účinná látka Xylometazolin)!

 

Více informaci naleznete ZDE

Pfizer, spol. s r.o., Křenova 7/439, 162 00 Praha 6.
Reg. číslo OLY-2004.01.09

Reklama