Stres, spěch a nevyvážená strava, to jsou každodenní nástrahy, které naše vlasy permanentně poškozují. Základem zdravých vlasů je totiž zdravá kůže – ta si pamatuje každý náš prohřešek. QilibTM působí právě tam, kde problém vzniká. V kůži hlavy přímo ve vlasovém kořínku, který intenzivně vyživuje.

Novinka qilibTM  je určená k zevnímu ošetření příležitostně nebo chronicky řídnoucích vlasů. QilibTM neklouže po povrchu vlasů, ale řeší příčinu vypadávání vlasů hluboko ve vlasovém kořínku a jeho okolí. Díky unikátnímu hypoalergennímu složení, znovu nastoluje rovnováhu vlasového cyklu.

qilibTM

Jak je to možné? QilibTM v sobě ukrývá jedinečnou patentovanou formuli CG-210 z extraktů rostlin, která působí přímo na vlasový folikul. Ten tlumí zánětlivé procesy, zvětší tloušťku vlasů zhruba o 37 % a zvýší produkci kolagenu až o 79 %. Více kolagenu pomáhá redukovat velikost pórů, což zvyšuje zadržování vlasů a zabraňuje jejich vypadnutí. Přípravek obsahuje unikátní kombinaci čistých rostlinných složek skládajících se z extraktu cibule, citronu, guarany a kakaa.

Pokud budete qilibTM pravidelně používat, můžete pozorovat první výsledky již po šesti týdnech. Díky unikátnímu složení přírodních složek je ochránce vhodný i pro těhotné a kojící ženy, které se právě v tomto období často obávají o kvalitu svých vlasů.

Nový qilibTM  je k dostání ve dvou variantách - s příjemně sladkou vůní pro ženy a svěží pro muže.

QilibTM koupíte v každé dobré lékárně i bez lékařského předpisu. Orientační cena je 760 Kč. Více informací na www.qilib.cz

 

Reklama